Zadomowieni Google Twitter P Youtube Facebook

10 lat gwarancji

Chcesz wiedzieć więcej?

Pozwól, że Ci doradzimy!Dane osobowe pozyskane za pomocą niniejszego formularza kontaktowego są przetwarzane przez administratora danych, tj. Inwido Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie, ul. Warszawska 163, 05-520 Konstancin-Jeziorna w celach zmierzających do zawarcia i wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Pozyskane dane osobowe są przekazywane do Inwido Production Spółka Akcyjna z siedzibą w Sokółce, ul. Lotników Lewoniewskich 1, 16-100 Sokółka na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych. Osoba udostępniająca swoje dane osobowe administratorowi danych posiada uprawnienie do ich przeglądania oraz dokonywania zmian w tym zakresie. Przekazanie danych osobowych administratorowi danych jest dobrowolne. Potwierdzam zapoznanie się ze wskazanymi powyżej informacjami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Inwido Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie, ul. Warszawska 163, 05-520 Konstancin-Jeziorna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną [Dz.U.02.144.1204, ze zm.], przysyłanych na wskazany przeze mnie adres elektroniczny.

Okna drewniane i drewniano-aluminiowe Sokółka to:

Trwałość na lata Trwałość na lata

Trwałość na lata

Okna drewniano-aluminiowe łączą w sobie naturalne piękno drewna z nieprzeciętną wytrzymałością aluminium.

Trwałość na lata Trwałość na lata

Oszczędność i komfort

Energooszczędne okna o rewelacyjnym współczynniku przenikania ciepła od Uw=0,64 W/m2K, dzięki czemu oszczędzisz na ogrzewaniu.

Trwałość na lata Trwałość na lata

Jakość i doświadczenie

Okna wyprodukowane przez firmę, która dzięki połączeniu najnowszych rozwiązań technologicznych z 40-letnim doświadczeniem jest ekspertem w zakresie produkcji stolarki okiennej.

Trwałość na lata Trwałość na lata

Ochrona i bezpieczeństwo

Parametry izolacyjne naszych okien zostały szczegółowo przebadane i potwierdzone stosownymi certyfikatami przez niezależne instytuty badawcze. Ponieważ Państwa komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

Trwałość na lata Trwałość na lata

Naturalnie drewniane

Okna drewniane posiadają certyfikat FSC i cieszą się znacznie większym prestiżem niż te wykonane z innych materiałów. Tworzą niepowtarzalny klimat i same w sobie stanowią ozdobę wnętrza i budynku.

Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.