Zadomowieni Google Twitter P Youtube Facebook

O Firmie

Fabryka z lotu ptakaSokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Wyznacznikiem pozycji, którą zyskała sobie firma wśród odbiorców, jest siła marki Sokółka Okna i Drzwi. Stoi za nią nie tylko ponad 40-letnie doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność jego połączenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i nowoczesnym systemem zarządzania.

 

W 2006 roku firma stała się częścią międzynarodowej grupy INWIDO AB, obecnie największym w Europie dostawcą okien i wiodącym dostawcą drzwi.

 

Naszą misją jest produkcja okien o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów. Dążymy także do zbudowania marki, która będzie „pierwszym wyborem” dla klienta ostatecznego, architekta i developera w zakresie okien i drzwi drewnianych.

Naszą wizją jest zdobycie pozycji niekwestionowanego lidera na rynku konsumenckim dostarczając nowoczesne, innowacyjne i przyjazne dla środowiska rozwiązania w zakresie okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Dążymy do doskonałości poprzez silne zorientowanie na potrzeby klienta ostatecznego, a także zapewniając stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników.

 

Jesteśmy ekspertem w stolarce drewnianej i robimy to w czym się specjalizujemy. Najlepszą rekomendacją naszych produktów są zadowoleni klienci, którzy polecają je swoim bliskim i znajomym. W produktach firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. dajemy klientom nie tylko piękno, trwałość i funkcjonalność ale także dzięki energooszczędnym rozwiązaniom oszczędność na lata.

Okna z Sokółki – naturalnie drewniane.

Technologia i park maszynowy

 

Posiadamy kadrę profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby produkt, który trafia pod Państwa dach spełniał najwyższe kryteria jakościowe. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych wśród producentów okien drewnianych w Polsce. 

 

Na jakość i trwałość finalnego produktu wpływa również stosowana technologia malowania. Jako jeden z nielicznych pro­ducentów na polskim rynku posiadamy urządzenia do impregnacji ciśnieniowej, które pozwalają na głębszą penetrację drewna środkami impregnującymi (w porównaniu z impregnacją natryskową) co zwiększa jego odporność na warunki atmosferyczne. Między innymi dzięki temu nasze okna drewniane i drewniano - aluminiowe spełniają wysokie wymagania stawiane stolarce w krajach skandynawskich i Anglii.

 

Dzięki nowoczesnym technikom zarządzania oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii zbierania i przetwarza­nia informacji, nasza oferta kształtowana jest w całości przez Państwa potrzeby.