Zadomowieni Google Twitter P Youtube Facebook

Franczyza

franczyzaTeraz możesz założyć swój własny salon okien i drzwi! Będzie on zajmował się sprzedażą i instalacją naszych okien przy współpracy z najbliższym salonem Sokółka. Szukamy inwestorów, którzy dysponują własnym lokalem (ok. 40-70 m2), posiadają doświadczenie w budownictwie oraz są gotowi do lojalnej i długofalowej współpracy pod brandem Sokółki. Oferujemy wyłączność terytorialną, pełne wsparcie przy rozpoczęciu współpracy, szkolenia techniczne i sprzedażowe, a także system dystrybucji leadów i własne call center.

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

e-mail: marek.anisko@sokolka.com.pl

tel: 691 990 213

 


 

1. Dlaczego wybrałem Sokółkę?

Jako przedsiębiorca wybrałem firmę Sokółka, ze względu na kilka aspektów. Po pierwsze bardzo dobrej jakości produkty, które możemy polecać jako produkt na lata. W dalszej kolejności ważna dla mnie była polityka handlowa uwzględniająca wyłączność terytorialną dla mojego salonu sprzedaży Sokółka. Należy również wspomnieć o wsparciu w zakresie przygotowania ekspozycji w salonie sprzedaży, jak również merytorycznego przeszkolenia i bieżącego wsparcia technicznego.

 

2. Jak oceniam współpracę z Sokółką?

Współpracę z firma Sokółka oceniam bardzo dobrze w szczególności za utrzymywanie stałej polityki handlowej pozwalającej na regionalne długoterminowe działania związane ze sprzedażą okien drewnianych Sokółka oraz szybką. Oceniam ją bardzo dobrze również ze względu na sprawną wymianę informacji, która w handlu jest tak istotna.

 

3. Na co mogę liczyć ze strony Sokółki?

Na podstawie dotychczasowej współpracy wiem, że ze strony Sokółka SA, mogę liczyć na mocne wsparcie techniczne przy nietypowych rozwiązaniach, szybką reakcję, bardzo dobrą wzajemną komunikację oraz wsparcie call center w pozyskiwaniu nowych Klientów.

 

 

Galeria: