Sokółka Okna i Drzwi

Elite 92
Teraz wyższa jakość
w niższej cenie.
Skorzystaj z jesiennej promocji Sokółka i kup nasze najlepsze okna drewniane Elite92 z rabatem do 10 000 zł.
Odbierz swój rabat
Okno Elite92
Elite92
Okno, które pozwala Ci oszczędzać.

Ciesz się oszczędnościami przez dziesiątki lat. Okno Elite92 charakteryzuje się znakomitym współczynnikiem izolacji ciepła dla całego okna, który wynosi – Uw=0,8 W/m2K. Z kolei wykonanie okna z drewna gwarantuje, że wysokie parametry energooszczędności będą zachowane przez wiele lat, podczas gdy zwykłe okna plastkiowe roszczelniają się już po kilku sezonach. Wyższy koszt zakupu zwróci Ci się z nawiązką.

Rama okna drewnianego Elite92 ma aż 92 mm grubości.

Odbierz swój rabat
Sprawdź jakość naszych okien
Rama 92mm
Rama 92mm
4-warstwowe klejenie
4-warstwowe
klejenie
Starannie selekcjonowane drewno
Starannie selekcjonowane
drewno
Dąb
Dąb
Sosna
Sosna
Egzotyczne meranati
Egzotyczne meranati
Okno Elite92
Elite92
Profil, który daje Ci spokój

Z oknami Elite92 możesz spać spokojnie, bez dźwięków wsi czy zgiełku miasta. Solidny, drewniany profil o grubości aż 92 mm (103,5 mm z aluminiową nakładką) gwarantuje Ci dobrą izolację akustyczną okna. Z kolei właściwości drewna sprawiają, że okno zachowa parametry akustyczne przez dziesiątki lat. Niech w domu zapanuje komfortowa cisza.

Odbierz swój rabat
Skorzystaj z promocji
Umów się w salonie.

TUTAJ w polityce prywatności znajdziesz szczegółowy opis tego w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe przekazane nam w formularzu. Zachęcamy, przeczytaj to naprawdę pożyteczne informacje.
Administratorem podanych przez Ciebie danych będzie Inwido Polska S.A. z siedzibą w Konstancinie-Jeziornej (ul. Warszawska 163, 05-520 Konstancin Jeziorna);2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: iodo@sokolka.com.pl Czytaj więcej...
Dziękujemy!
Twoje zgłoszenie zostało wysłane
www.sokolka.com.pl