Sprawdź!

Zostaw do siebie namiar, oddzwonimy

Oferta ważna do 31 lipca 2017 roku i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat obejmuje zamówienia z terminem montażu do 31 października 2017 r. Oferta dotyczy drewnianych i drewniano-aluminiowych okien. Regulamin promocji dostępny w Salonach Firmowych oraz na stronie internetowej www.sokolka.com.pl

Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwido Polska S.A. z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Warszawskiej 163, na warunkach określonych w Ustawie z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 tj. z późniejszymi zmianami), w celach marketingowych w szczególności w celu umówienia kontaktu z przedstawicielem Inwido Polska S.A..

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną [Dz.U.02.144.1204, ze zm.], przysyłanych na wskazany przeze mnie adres elektroniczny od Inwido Polska S.A. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz prawo do ich poprawiania.