ZAMKNIJ BUDOWĘ PRZED ZIMĄ!

OSTATNIA SZANSA NA MONTAŻ OKIEN W TYM ROKU!

ZAMKNIJ BUDOWĘ PRZED ZIMĄ!

Budowa domu trwa zazwyczaj dłużej niż jeden sezon, a montaż okien i drzwi to półmetek prac. Powoli zbliżamy się do okresu zimowego, który uniemożliwia prowadzenie prac budowlanych na zewnątrz. Jeśli nie chcesz by był to czas przestoju – już teraz zamów okna i drzwi, by zdążyć z montażem w tym roku.

Zamknięcie stanu surowego umożliwi Ci prowadzenie prac wewnątrz budynku, takich jak hydraulika czy elektryka, będzie to możliwe nawet przy bardzo niskich temperaturach. Wrzesień i październik są zatem ostatnim momentem na podjęcie decyzji odnośnie zakupu wraz z montażem stolarki okiennej. Jeśli zależy Ci na zamieszkaniu w swoim nowym domu już na wiosnę, najlepiej zrób to teraz.

Ile trwa realizacja Twojego zamówienia?

Proces zamówienia okien jest bardzo prosty. Od momentu Twojego pierwszego kontaktu z nami potrzebujemy tylko 72 godziny by pojawić się na budowie, wykonać pomiar okien, przygotować dokumentację techniczną oraz przygotować umowę. Sam proces produkcji trwa około 6-7 tygodni, po czym prosto z fabryki dostarczamy gotowe okna na Twoją budowę i montujemy. Od samego początku, aż po finalne wykonanie produktu i usługi montażu, dbamy o każdy szczegół Twojego zamówienia.

 • Kontakt
  Zadzwoń teraz
 • 72 godziny
  Pomiar i wycena
 • 6-7 tygodni
  Produkcja
 • Przed zimą
  Dostawa i montaż

Dlaczego warto zamówić okna już teraz?

Zamawiając okna dziś gwarantujesz sobie możliwość wykonania bezpiecznego montażu w temp. powyżej 5 stopni Celsjusza. Dodatkowo zwiększasz swoją szansę na finalizację budowy na wiosnę (przeczytaj więcej o rekomendowanym sposobie montażu i jego korzyściach ). Ponadto, jeśli podejmiesz decyzję do 26. października otrzymasz 3 szybę GRATIS w produktach objętych promocją (regulamin promocji). Oznacza, to że zyskasz jeszcze lepsze parametry w niższej cenie.

Korzyści z oferty:

Trzecia szyba gratis

Lepsze parametry
w niższej cenie

Darmowy pomiar

Wizyta na budowie
GRATIS

Szybka realizacja

Zamówienie w 72 h,
produkcja w 6-7 tyg.

Autoryzowany montaż

Ciepły montaż w standardzie
wykonany przez wykwalifikowaną ekipę

Checklista

Jak przygotować się do pierwszej wizyty w salonie (pobierz pdf)

Dlaczego warto wybrać okna drewniane z Sokółki?

Okna drewniane marki Sokółka Okna i Drzwi są ciepłe, przytulne i stylowe. Z racji, iż produkujemy je z naturalnego materiału - jakim jest drewno - są ekologiczne. Posiadają także naturalną cechę regulacji poziomu wilgoci wewnątrz pomieszczenia, zapewniając dobry klimat domownikom. Dodatkowo dzięki bardzo niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła, doskonale sprawdzają się w budownictwie energooszczędnym.

Nasze produkty możesz zamówić w szerokiej gamie kolorów. Jeśli zaś stoisz przed wyzwaniem, by dopasować kolor okien do elewacji i aranżacji wnętrza, możesz skorzystać z opcji malowania dwukolorowego. Polega ono na tym, że okno od wewnątrz może mieć inny kolor niż na zewnątrz. Decydując się na naszą ofertę masz szansę zapewnić sobie spokój na lata. Okna z Sokółki są bardzo wytrzymałe i długoletnie. Właściwości te zawdzięczają m.in. technologii produkcyjnej oraz temu, że drewno to materiał konstrukcyjny, który nie odkształca się pod wpływem zmian temperatur, tak jak dzieje się to w przypadku okien plastikowych.

ZAMÓW OKNA

lub
Znajdź salon