Dom zabezpieczony, czas na wakacje

Okucia antywłamaniowe gratis!

Lato to doskonały czas na urlop,
ale także na wybór okien
do Twojego wymarzonego domu. 

Zamów je teraz,
a okucia antywłamaniowe
dostaniesz gratis!

... i możesz jechać na wakacje :)

 

Okna odporne na włamanie

Bezpieczeństwo Twojego domu to przecież ważna rzecz.

Dom to miejsce, w którym spędzasz większość swojego wolnego czasu np. z rodziną lub przyjaciółmi. Zadbaj o to by wszyscy czuli się w nim bezpiecznie, by był ostoją i gwarantem niczym nie zmąconego relaksu. Gdzie po trudach codziennego dnia możesz się odprężyć i odpocząć. W którym Twoje cenne rzeczy, takie jak biżuteria, rodzinne pamiątki czy sprzęt elektroniczny są bezpieczne.

Myśląc o urlopie pomyśl też o zabezpieczeniach domu.

 

Okna odporne na odkształcanie

Zobacz poniżej jak solidnie zbudowany jest nasz profil okienny. Nie oferujemy produktów masowych, o wątpliwej jakości. Jest to w 100% autorska konstrukcja, dostępna tylko u nas na zamówienie. Naprzemiennie klejone drewno skutecznie zapobiega odkształcaniu się ram i skrzydeł okna.

Nawet jak zamówisz olbrzymie drzwi tarasowe, gdzie pojedyncze skrzydło będzie mieć do 3,33 m szerokości i 2,80 m wysokości – masz pewność że będą one szczelne oraz że będą się lekko i płynnie przesuwały przez kolejne dziesiątki lat.

Okna odporne na hałas

Powrót do domu po codziennych obowiązakch, w którym jest cicho i przytulnie to duża wartość. Żeby Twój dom zapewnił Ci takie warunki musi mieć okna dobrze tłumiące dźwięki i hałas z zewnątrz.

Zadbaj o ten szczegół i wybierz okna odporne na hałas. Nasze okna posiadają jedne z najlepszych parametrów izolacyjności akustycznej na rynku co potwierdziły badania w Laboratorium Gryfitlab. Przykładowo okno THERMO 80 czy ELITE 92 Alu uzyskły wynik 42dB dla parametru Rw, a dla parametru Rw+Ctr (Ra2) do 40dB. 

Okna odporne na pleśń i grzyby

Drewno, które wykorzystujemy do produkcji pochodzi ze sprawdzonych źródeł. Jest starannie impregnowane i suszone. By uzyskać doskonale gładkie i odporne powierzchnie, dodatkowo poddajemy je obróbce ręcznej. Do malowania używamy najwyższej klasy farb i lakierów marki Akzo Nobel, odpowiednio zabezpieczających materiał przed pleśnią i grzybami. Na ten etap przygotowania materiału poświęcamy dużo uwagi w całym procesie produkcyjnym.

Okna odporne na wilgoć 

Jako nieliczni na rynku oferujemy okna z systemem 4 uszczelek w standardzie (2 wrębowe, jedna krawędziowa i kolejna w okapniku). Dodatkowo na dolnym elemencie skrzydła okiennego montowany jest tzw. okapnik skrzydłowy, który zabezpiecza najbardziej narażone na wodę powłoki lakiernicze. Dzięki tym elementom okna Sokółka są trwałe, szczelne, dzięki czemu zapewniają latami doskonałą izolację termiczną oraz mniejsze straty ciepła w Twoim domu.

 

Wyślij zapytanie o wycenę

Oferta okien Sokółka

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne okna drewniane, jak również okna drewniano-aluminiowe.

Style 68

Okno, które łączy w sobie ekonomię kosztów i odpowiednie parametry termiczne.

Thermo 80

Doskonałą izolacyjność cieplną zapewnia gruba, 80-milimetrowa rama skrzydła i ościeżnicy oraz pakiet 3-szybowy.

Elite 92

Zwiększona grubość ramy skrzydła i ościeżnicy (92 mm) w połączeniu z energooszczędnym pakietem szybowym.

Style 68 Alu

Okno drewniane wyposażone w osłonę aluminiową. Bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne

Flush

Nowatorska konstrukcja i unikalny wygląd nakładki aluminiowej

Thermo 80 Alu

Kształty ram o bardziej regularnych liniach sprawiają, że okna te pasują do domów nowoczesnych

Elite 92 Alu

Najwyższa efektywność energetyczna. Dzięki grubej ramie z drewna i głębiej osadzonego potrójnego pakietu szybowego

Spokój na lata

Decydując się na Nasze okna z okuciami antywłamaniowymi gratis otrzymasz w pakiecie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twój dom stanie się prawdziwą ostoją ciszy i spokoju dla swoich mieszkańców.

Jest to możliwe, gdyż okna naszej marki są wytrzymałe i przy nieskomplikowanej konserwacji utrzymują swoje wysokie parametry akustyczne i termiczne przez dziesiątki lat.

Nawet po kilkunastu latach okna Sokółka wciąż będą utrzymywać ciepło i chronić Twoją rodzinę od hałasu i włamania, jak w pierwszych dniach użytkowania.

Promocja obowiązuje od 14.06.2021 r. do 31.07.2021 r. Regulamin promocji.

 

Wyślij zapytanie o wycenę

lub
{{clientFileName}}
{{ error }}