Nowy katalog Sokółka

Okna i Drzwi

Pobierz katalog

Katalog okien i drzwi Sokółka

Już jest! Nowy katalog okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych Sokółka. Stanowi on źródło inspiracji oraz wiedzy o produktach Sokółka dla klientów poszukujących okien i drzwi.
Zawiera zdjęcia oraz opisy okien, a także ich parametry i dane techniczne. Ponadto można w nim znaleźć mnóstwo przydatnych porad dotyczących wyboru okien, sposobu ich pielęgnacji, a także tego na co zwrócić uwagę przy zakupie stolarki okiennej w zależności od miejsca zamieszkania.
W katalogu przedstawiamy, jak okna Sokółka wyglądają w kontekście różnych stylów architektonicznych oraz obszarów geograficznych.
Imponująca liczba zaprezentowanych w katalogu domów z oknami Sokółka nie tylko w Polsce, ale i na świecie, pozwala zainspirować się obecnie panującymi trendami w budownictwie i architekturze.

 

Pobierz katalog

Zainspiruj się naturalnie drewnianymi oknami Sokółka

Katalog prezentuje szeroki wybór okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych Sokółka. Poszczególne modele podkreślą charakter pomieszczeń, zapewnią bezpieczeństwo, a także wygodę użytkowania.
Każde okno z katalogu można dobrać do indywidualnych potrzeb, dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, a także kształtów i wymiarów dopasowywanych do specjalnych życzeń klienta. W efekcie końcowym każde okno z katalogu może stać się unikatowym produktem, spełniającym konkretne oczekiwania zamawiającego.