Zaufaj stabilnemu partnerowi 

Kupuj bezpiecznie w czasie epidemii

Przez prawie pół wieku od kiedy istniejemy, skutecznie stawiamy czoła różnym wyzwaniom rynkowym.

Tak też jest obecnie. W obliczu epidemii i ograniczeń jakie ona za sobą niesie, dostosowaliśmy wszystkie procesy produkcyjne i sprzedażowe do nowej sytuacji, tak byś komfortowo i bezpiecznie mógł zamówić wymarzone okna zgodnie z wcześniejszymi planami. Nawet bez wychodzenia z domu.

Wszystko możemy załatwić na odległość za pomocą telefonów i maili, podaj nam kontakt do siebie przez formularz, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 48h.

 

#zostanwdomu - podaj kontakt

Sokółka okna i drzwi to

opis obrazka

LIDER OKIEN DREWNIANYCH

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

STABILNOŚĆ

#zostanwdomu - podaj kontakt

Sprawdzona marka, wiarygodny partner

# Blisko 50 lat tradycji i doświadczenia zdobyte w czasie dynamicznych zmian w Polsce i na świecie. To wiedza i umiejętności jak wytwarzać produkt najwyższej jakości, ale także jak sprawnie i skutecznie radzić sobie z sytuacjami nieprzewidzianymi, do których niewątpliwie należy epidemia Covid-19.

 

#zostanwdomu - podaj kontakt

# Jesteśmy częścią szwedzkiej grupy kapitałowej Inwido AB, właściciela największej w Europie grupy producentów i dystrybutorów okien. Korzystamy ze wspólnego know-how. Skutecznie zarządzamy rozwojem firmy mając na uwadze przede wszystkim stabilność finansową.

 

#zostanwdomu - podaj kontakt

# Produkcja odbywa się w naszym zakładzie w Sokółce na Podlasiu. Dzięki temu mamy realny wpływ na proces produkcyjny i terminowość zamówień. Możemy reagować na sytuacje kryzysowe natychmiast, wprowadzając procedury zwiększające ochronę pracowników przed zagrożeniem, nie zmniejszając jednocześnie mocy produkcyjnych (fabryka pracuje w trybie zmianowym, pracownicy na produkcji posiadają odpowiednią odzież ochronną, a pracownicy biurowi pracują zdalnie z domu). 

 

#zostanwdomu - podaj kontakt

# Jesteśmy jednym z większych pracodawców w regionie. Dajemy stabilne zatrudnienie setkom osób w fabryce w Sokółce oraz w całej Polsce m.in. w naszych salonach sprzedaży. Współpracujemy z wieloma polskimi firmami, których usługi lub produkty potrzebne są do prowadzenia naszej działalności. Utrzymując stabilny poziom zamówień w Sokółce, zapewniamy pewną współpracę pozostałym partnerom biznesowym.

 

#zostanwdomu - podaj kontakt

Okna Sokółki wycenisz i zamówisz korzystając:

 • z formularza poniżej – odpowiemy max w 48 h - Najszybsza forma kontaktu!
 • z bezpłatnej Infolinii 800 122 822, z tel. kom.+48 (85) 733 64 40
 • z indywidualnych spotkań w Salonie lub na budowie
 • wysyłając do nas maila callcenter@sokolka.com.pl

Z nami zrealizujesz nawet najbardziej ambitne plany i stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń do życia.

 

#zostanwdomu - podaj kontakt

ile trwa realizacja Twojego zamówienia?

Sposób zamówienia jest u nas bardzo prosty i bezproblemowy. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz gwarancję dobrego zakupu. Sam proces produkcji okien trwa około 6-7 tygodni, po czym prosto z fabryki dostarczamy je na Twoją budowę i montujemy. Od samego początku, aż po finalne wykonanie produktu i usługi montażu, dbamy o każdy szczegół Twojego zamówienia.

Przed pierwszym kontaktem z nami w celu zamówienia okien proponujemy zapoznać się z check listą.

 • Kontakt
  Kontakt
 • 72 godziny
  Wycena
  Wycena
 • 6-7 tygodni
  Produkcja
  Produkcja
 • Dostawa
  Dostawa i montaż
  Montaż

lub
Znajdź salon