Kup okna w wiosennej ofercie

Sprawdź poniżej jak zyskać spokój na lata

Okna drewniane Sokółka

Wiosna to doskonały moment na zamykanie budowy i przeprowadzenie prac wykończeniowych wewnątrz budynku. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz okna drewniane lub drewniano-aluminiowe, które zapewnią Tobie i Twojej rodzinie spokój, harmonię oraz zadowolenie z podjętej decyzji, co do wyboru stolarki na lata.

Dom to miejsce w którym spędzasz większość swojego wolnego czasu np. z rodziną lub przyjaciółmi. Zadbaj o to by była to przestrzeń bezpieczna, taka w której się będziesz dobrze czuł i do której będziesz chętnie wracał. Dlatego i tym razem nie idź na kompromis i postaw na sprawdzonego Producenta, który sprawi że Twój budynek szybko zmieni się w przytulny dom.

Skontaktuj się w sprawie okien

Spokój na lata

Decydując się na naszą ofertę otrzymasz w pakiecie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twój dom stanie się prawdziwą ostoją ciszy i spokoju dla swoich mieszkańców. Jest to możliwe, gdyż okna naszej marki są wytrzymałe i przy nieskomplikowanej konserwacji utrzymują swoje wysokie parametry akustyczne i termiczne przez dziesiątki lat. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikację PAS 24 (potwierdzającą m.in. wytrzymałość naszych drzwi tarasowych Thermo HS na minimum 25 lat). Dlatego nawet po kilkunastu latach okna Sokółka wciąż będą utrzymywać ciepło i chronić Twoją rodzinę od hałasu jak w pierwszych dniach użytkowania.

 

Skontaktuj się w sprawie okien

Relaks w miłym otoczeniu

Dzięki możliwościom jakie daje drewno możesz zamówić u nas okna o bardzo różnych kształtach i dużej powierzchni, które rozjaśnią Twój dom i nadadzą mu nowoczesny styl. Dodatkowo dostępna szeroka paleta barw oraz opcja malowania ram w tzw. dwukolorze (różne kolory okien na zewnątrz i wewnątrz domu) pozwoli Ci dopasować okna do każdego projektu.

Twoje nowe okna Sokółka, specjalnie na Twoje zamówienie, wyprodukujemy w niecałe 6 tygodni. Zobacz jak prosto i szybko wygląda u nas usługa od zamówienia aż po sam montaż.

Zobacz, ile wynosi czas realizacji zamówienia

Produkt przyjazny środowisku

Okna Sokółka są przyjazne dla środowiska. Powstają z naturalnego w pełni biodegradowalnego surowca jakim jest drewno pochodzące z rejonów, gdzie prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna. Potwierdza to przyznany nam certyfikat FSC® (FSC® C003983).

Energooszczędność naszych okien i drzwi tarasowych przekłada się także na ograniczenie emisji dwutlenku węgla, gdyż zużywać będziesz mniej energii do ogrzania i schłodzenia pomieszczeń w swoim domu. W naszym zakładzie produkcyjnym w Sokółce, stosujemy ekologiczne technologie produkcji. Energia elektryczna, którą kupujemy od naszego dostawcy jest wolna od CO2 i została wytworzona w oparciu o elektrownie wodne i wiatrowe (100% Zielonej Energii od Energa, certyfikat nr 201901021).

Do tego optymalizujemy koszty wytwarzania oraz gospodarkę odpadami.

 

Skontaktuj się w sprawie okien

Ile trwa realizacja Twojego zamówienia?

Proces zamówienia okien jest bardzo prosty. Sam proces produkcji okien trwa około 6-7 tygodni, po czym prosto z fabryki dostarczamy je na Twoją budowę i montujemy. Od samego początku, aż po finalne wykonanie produktu i usługi montażu, dbamy o każdy szczegół Twojego zamówienia.

Przed pierwszą wizytą w salonie proponujemy zapoznać się z naszą check listą.

 • Kontakt
  Kontakt
 • 72 godziny
  Wycena
  Wycena
 • 6-7 tygodni
  Produkcja
  Produkcja
 • Dostawa
  Dostawa i montaż
  Montaż

Co zyskujesz zamawiając okna Sokółka?

 • SPOKÓJ - oferujemy trwały produkt, bezpieczeństwo transakcji, pewność montażu, a sam proces zamówienia jest u nas bardzo prosty.
 • CZAS WOLNY dla siebie i swoich najbliższych – u nas czas realizacji wynosi około 6 tygodni dla większości naszych produktów.
 • GWARANCJĘ bezproblemowego użytkowania okien na lata.
 • 100% DOPASOWANIE ZAMÓWIENIA do Twojego projektu – dowolne kształty, duże przeszklenia nawet do 20 m szerokości w przypadku drzwi tarasowych Thermo HS.
 • ROZWIĄZANIE PRZYJAZNE ŚRODOWISKU – zapewniamy, że drewno jest w pełni biodegradowalnym materiałem, a wszystkie użyte w produkcji farby i lakiery są przyjazne środowisku.

NASZE OKNA SPRAWIĄ, ŻE POCZUJESZ SIĘ JAK W DOMU!

 

Skontaktuj się w sprawie okien

lub
Znajdź salon