Kup okna z 30% rabatem

Spełnij Noworoczne postanowienia! 

Skończę budowę w 2020 roku

Jeśli w swych postanowieniach noworocznych planujesz zakończyć budowę lub przeprowadzić remont to nasza zimowa promocja jest idealną propozycją dla Ciebie!

Dzięki prostemu procesowi zamawiania oraz 30% rabatowi, zwieńczonym jednym z najkrótszych terminów realizacji na rynku, bez problemu domkniesz ten etap budowy. Nie musisz martwić się dodatkowo o montaż, bowiem zapewnimy Ci naszą profesjonalną ekipę instalacyjną oraz doradzimy w kwestiach technicznych.

Ile trwa realizacja Twojego zamówienia?

Proces zamówienia okien jest bardzo prosty, od momentu Twojego pierwszego kontaktu z nami potrzebujemy tylko 72 godzin by pojawić się na budowie, wykonać pomiar okien, przygotować dokumentację techniczną oraz przygotować umowę. Sam proces produkcji okien trwa około 6-7 tygodni, po czym prosto z fabryki dostarczamy je na Twoją budowę i montujemy. Od samego początku, aż po finalne wykonanie produktu i usługi montażu, dbamy o każdy szczegół Twojego zamówienia.

 • Kontakt
  Kontakt
 • 72 godziny
  72 godziny
  Pomiar i wycena
 • 6-7 tygodni
  Produkcja
  Produkcja
 • Dostawa
  Dostawa i montaż
  Montaż

Będę kupował mądrze

Jeśli w przyszłym roku obiecałeś sobie, że będziesz kupował mądrze, proponujemy byś postawił na sprawdzoną markę Sokółka. Od blisko 50 lat oferujemy drewniane okna i drzwi produkowane w Polsce.

Okna sygnowane naszą marką są połączeniem starannie wyselekcjonowanego drewna ze sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi. Współpracujemy tylko z najwyższej klasy europejskimi dostawcami komponentów okiennych takich jak m.in.: okucia, zawiasy, klamki. Dzięki temu produkty marki Sokółka są trwałe i odznaczają się doskonałą jakością, co potwierdza np. certyfikat PAS 24 (potwierdzający m.in. wytrzymałość naszych drzwi tarasowych Thermo HS na minimum 25 lat, przy prawidłowym użytkowaniu i konserwacji!)

Zamów okna z 30% rabatem

Będę oszczędny

Jeśli w 2020 roku planujesz być jednocześnie oszczędny, tym bardziej skorzystaj z naszej oferty. Wszystkie produkty naszej marki odznaczają się doskonałymi parametrami, w tym niskim współczynnikiem przenikania ciepła Uw, który pomoże Ci zmniejszyć koszty ogrzewania budynku zimą oraz chłodzenia pomieszczeń latem. A dzięki swym drewnianym ramom, nasze okna są niezwykle trwałe. Z upływem czasu drewno nie odkształca się w wyniku zmian temperatur, w odróżnieniu od plastiku, więc zakup naszych okien można potraktować jako wydatek jednorazowy, a oszczędność na lata. Najfajniejsze jednak jest to, że teraz nasze drewniane okna i drzwi tarasowe możesz zamówić z 30% rabatem!*

Zamów okna z 30% rabatem

Będę Eko

Decydując się na zakup naszych okien możesz zrobić coś dobrego dla naszej planety. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska. Powstają z naturalnego surowca jakim jest drewno pochodzące z rejonów, gdzie prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna. Potwierdza to przyznany nam certyfikat FSC® (FSC® C003983). Energooszczędność naszych okien i drzwi tarasowych przekłada się także na ograniczenie emisji dwutlenku węgla, gdyż zużywać będziesz mniej energii do ogrzania i schłodzenia pomieszczeń w swoim domu. W naszym zakładzie produkcyjnym w Sokółce, stosujemy ekologiczne technologie produkcji. Energia elektryczna, którą kupujemy od naszego dostawcy jest wolna od CO2 i została wytworzona w oparciu o elektrownie wodne i wiatrowe (100% Zielonej Energii od Energa, certyfikat nr 201901021). Do tego optymalizujemy koszty wytwarzania oraz gospodarkę odpadami.

Zamów okna z 30% rabatem

 

A jeśli w planach masz także zasadzić drzewo, to wiedz że do każdego zamówienia dorzucamy sadzonkę dębu na dobry start. Drzewko, dostarczymy do Ciebie osobiście na przełomie marca i kwietnia 2020 roku.

*Oferta ważna do 31 stycznia 2020 roku i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat obejmuje zamówienia z terminem montażu do 30 kwietnia 2020 roku. Oferta dotyczy drewnianych i drewniano-aluminiowych okien i drzwi balkonowych. Szczegóły w regulaminie promocji

lub
Znajdź salon