Sokółka Okna i Drzwi

Elegancka willa

Drewniane elementy elewacji nadają wyszukany wygląd geometrycznej bryle domu. Piękny kolor ram w odcieniu średniego brązu wprowadza również nutkę przytulności i ciepła do urządzonych w nowoczesnym stylu pomieszczeń. Duże przeszklenia zaprojektowane od strony ogrodu otwierają wnętrza na otaczającą dom przyrodę. Do ich realizacji wykorzystano okna drewniane Elite92 i drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne ThermoHS. Te ostatnie zastosowano zarówno w salonie, jak i usytuowanych na piętrze sypialniach oraz pokojach dzieci.

Sokółka Okna i Drzwi

Dom z dwupoziomowym salonem

Zaprojektowane na ogrodowej elewacji wielkoformatowe przeszklenia dodają bryle budynku lekkości i podkreślają jego nowoczesny charakter. Jednocześnie stanowią niezwykle efektowną ozdobę salonu z antresolą. Tworzą one wrażenie niczym nieograniczonej przestrzeni i zapewniają doskonały widok na położony w sąsiedztwie las. W domu zastosowano okna drewniane Elite92 i drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne ThermoHS. Ciemne ramy w kolorze RAL 7016 uwydatniają rozmiar przeszkleń i stanowią ciekawy akcent kolorystyczny w minimalistycznej aranżacji.

Sokółka Okna i Drzwi

Modernistyczny dom

Usytuowany na zboczu wzgórza budynek wyróżnia się oryginalną bryłą. Frontowa część, z mniejszą liczbą okien, kontrastuje ze zwróconą ku zatoce, tylną ścianą domu. Zaprojektowano tu duże przeszklenia, które zapewniają widok na malownicze otoczenie. W domu zastosowano okna drewniano-aluminiowe Elite92 Alu i drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne ThermoHS Alu. Aluminiowe profile w kolorze grafitowym, umieszczone po zewnętrznej stronie dębowych ram, idealnie komponują się z wykończoną drewnem i kamieniem elewacją.


Projekt: Archsail LLC

Sokółka Okna i Drzwi

Nowoczesny dom

Oryginalny projekt budynku oraz wyszukane wykończenie elewacji tworzą wyjątkowy efekt. Atutem domu są duże przeszklenia. Do ich wykonania wykorzystano okna drewniano-aluminiowe Puro oraz drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne ThermoHS Alu. Znajdujące się po zewnętrznej stronie ram aluminiowe profile w kolorze antracytowym, doskonale komponują się z nowoczesną stylistyką budynku. Jednocześnie chronią one przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Dzięki temu drewniane ramy nie muszą być poddawane okresowej renowacji.

Zapraszamy do Salonów Sprzedaży

Sprawdź
wiosenną promocję
okien drewnianych!