Polecam zarówno okna, jak i salon. Okna dobrej jakości. Użytkujemy od 2 lat i nic się nie dzieje (warunki trudne, bo szkody górnicze). Współpraca z salonem bardzo dobra. Kompetentne doradztwo. Montaż sprawny i terminowy.

Robert z Katowic (opinia z Google)


Okna dobrej jakości

Bardzo dobre okna. Skorzystałam z oferty firmy Sokółka już drugi raz i jestem bardzo zadowolona. Pracownicy w salonie mają profesjonalne podejście do klienta, bardzo miła współpraca. Jeśli chodzi o montaż okien, to również bardzo polecam. Ogólnie ok.

Ewa z Łodzi (opinia z Google)


Profesjonalne podejście do klienta

Z czystym sumieniem polecam! Obsługa fachowa, szybkie oględziny dobra wycena co chyba jest ważne.
Ekipa montujaca- bez zastrzeżeń, biorą pod uwagę prośby klienta, jeśli chodzi o okna czy drzwi. Regulacje drzwi czy okien po pewnym czasie zostały zrealizowane bez żadnego Ale.
Ogólnie POLECAM.

Maiko z Zielonki (opinia z Google)


Fachowa obsługa

Godni polecenia. Profesjonalna obsługa nawet dla tak wymagającego klienta jak my. Okna dębowe Sokółki rewelacja, jesteśmy bardzo zadowoleni, terminy zachowane wg. umowy, zamówiliśmy też drzwi drewniane firmy Cal i również jesteśmy zachwyceni, bardzo wysoka jakość za rozsądna cenę. Montaż wykonany również profesjonalnie przez super ekipę, od razu widać że znają się na rzeczy. Wszystko załatwione przez sprzedającego, nawet wynajęcie dźwigu więc my nie musieliśmy się o nic martwić. Gorąco polecamy. 

Anna ze Szczecina (opinia z Google)


Okna dębowe rewelacja

Jednym słowem profesjonaliści. Zarówno obsługa jak i produkt na najwyższym poziomie. Po doświadczeniach z innymi dostawcami, spotkanie z salonem Sokółki było niewypowiedzianą ulgą. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za perfekcyjną obsługę :)

Michał z Lublina (opinia z Google)


Produkt na najwyższym poziomie

Z mężem nie byliśmy przekonani do zakupu okien drewnianych, lecz po rozmowie w tym salonie firmowym zmieniliśmy zdanie. Teraz cieszymy się z zakupu, ponieważ takie okna pięknie się prezentują.

Barbara z Wrocławia (opinia z Google)


Okna pięknie się prezentują

Potrzebowałam okiem drewnianych. Na szybko. Udało się wszystko doskonale. Okna nie mają sobie równych. Wykonanie bez zarzutu, obsługa w zasadzie tylko telefoniczna, ale bardzo kompetentna. Cena absolutnie warta każdej złotówki. Okna działają świetnie i, na czym najbardziej nam zależało wygłuszają wszystkie niechciane dźwięki z zewnątrz. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy.

Natasza z Poznania (opinia z Google)


Okna nie mają sobie równych

Dość trudny temat do realizacji, bardzo duże balkony przesuwne. Montaż przy pomocy dźwigu z przyssawkami. Zamontowane, działa i super wygląda, polecam.

Andrzej z Krakowa (opinia z Google)


Zamontowane, działa i super wygląda

Jakby się dało dać więcej gwiazdek to dałbym więcej :-) Firma w pełni profesjonalna i godna zaufania oraz polecenia. Wszystkie etapy procesu na najwyższym poziomie, od fachowego i profesjonalnego doradztwa (cierpliwego tłumaczenia co i jak osobie, która zna się tym fachu jak świnia na gwiazdach a ma w głowie wymyślone po swojemu jakieś okna) aż po wizytę fachowej świetnie wyposażonej profesjonalnej i miłej brygady montującej okna. Jedno co mnie przekonało na początku przygody z tą firmą to podejście do klienta i do tematu oraz wiedza i nieograniczona pomysłowość Pana Tomka. Wizyty w innych firmach kończyły się stwierdzeniem.... a to Proszę Pana takie okno to my nie ale musiałbym popytać musiałbym poszukać odezwiemy się.... reasumując polecam i zachęcam do skorzystania z usług tej firmy bo warto.

Adam z Bielska-Białej (opinia z Google)


Wiedza i nieograniczona pomysłowość

No cóż. Nie pozostaje mi nic innego, jak wystawić ocenę celującą. Okna Sokółki, są już u mnie prawie 3 lata. Jestem bardzo zadowolony z okien. Spełniają moje oczekiwania, chociaż na początku miałem drobne zastrzeżenia. Co do monterów to z tego co się orientuje jest stała ekipa, a przynajmniej cześć ekipy jest stała i bardzo dobrze, ponieważ podczas montażu byłem obecny i jeden z monterów zwracał baczną uwagę na pionowość i dokładność montażu. W zeszłym roku pojawił się jedynie problem z uchyłem w dużych drzwiach balkonowych, ale po zgłoszeniu, ekipa przyjechała w miarę szybko i wyregulowała oprócz wspomnianych drzwi, również pozostałą resztę do której miała dostęp:) Gorąco polecam.

Piotr z Katowic (opinia z Google)


Spełniają moje oczekiwania

Polecam ten salon! Zamówiliśmy w nim okna do nowo budowanego domu, rolety zewnętrzne, parapety i drzwi zewnętrze. Niebawem wrócimy by zamówić drzwi wewnętrzne. Każde zamówienie zrealizowane z profesjonalnym podejściem do klienta i fachowym doradztwem. Wszystko załatwione na czas zgodnie ze wcześniej ustalonymi terminami. I co jest bardzo ważne: profesjonalny montaż każdej z ekip. Nam udało się wynegocjować atrakcyjne rabaty.

Ania ze Szczecina  (opinia z Google)


Wszystko załatwione na czas

Salon Sokółka spełnił moje oczekiwania co do drzwi wejściowych, okien w pokojach i wielkiego okna tarasowego bez progu, w 100 %. Efektem końcowym jestem zachwycona a jestem bardzo wymagająca, o czym może świadczyć fakt iż odwiedziłam wszystkie tego typu salony w Lublinie, przedstawiając swoje oczekiwania. Jednak tylko oni potrafili spełnić wszystkie moje wymagania.Bardzo się cieszę że wybrałam właśnie ten salon. Wszystkim polecam, pełen profesjonalizm !!!

Beata z Lublina (opinia z Google)


Efektem końcowym jestem zachwycona

W pełni polecam salon oraz jego pracowników. Współpraca z Panem Remigiuszem na każdym etapie począwszy od wyboru produktu poprzez przygotowanie oferty, pomiary, aż do montażu przebiegała bardzo dobrze. Montaż okien na bardzo wysokim poziomie. Okna, w moim przypadku ELITE92 ALU, bardzo dobrej jakości godne polecenia.

Paweł z Katowic (opinia z Google)


Montaż okien na bardzo wysokim poziomie

Serdecznie polecam Salon w Zielonce. Bardzo dobra obsługa techniczna. Pełne profesjonalizmu podejście, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Okna z tej firmy spełniają najwyższe standardy. Ekipa montażystów rewelacja - szybko ,czysto i solidnie . Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze zamawiał okna to tylko w tym salonie. Firma zdecydowanie godna polecenia.

Janusz z Zielonki (opinia z Google)


Bardzo dobra obsługa techniczna

Kilka miesięcy temu przed wymianą okien poszliśmy do tego salonu, bo mieliśmy kilka pytań. Podczas rozmowy w salonie uzyskaliśmy wszystkie potrzebne informacje i dzisiaj cieszymy się ładnymi oknami z drewna.

Marcin z Wrocławia (opinia z Google)


Cieszymy się ładnymi oknami z drewna

Nasze drzwi przesuwne Sokółka sprostały wszystkim wymaganiom. Nasz syn podczas zabawy kilka razy próbował je "wyjąć z prowadnic" ale mu się to nie udało. Uwielbiamy gdy wpadające przez okna do domu światło z zewnątrz rozświetla nasz dom. Dzięki drzwiom przesuwnym nasz ogród jakby wchodzi nam do domu i staje się jego integralną częścią.

Andrea Hossinger z Wels, Austria


Jaśniej i cieplej w salonie

Wraz z żoną remontowaliśmy stary dom. Na początku bałem się rozpocząć prace związane z tym projektem ze względu na złożoność i iliczbę szczegółów. Na szczęście lokalny partner z Sokółki wspierał mnie we wszystkim. Okna i drzwi przesuwne idealnie współgrają z zamontowanymi systemami żaluzji zewnętrznych. Każdy szczegół został z góry zaplanowany i dokładnie zrealizowany. Systemów okiennych oraz dostawców (być może nawet tańszych) jest wielu, ale oszczędności wynikające z dokładnego przygotowania i planowania zwróciły się w 100%.

Stephan Lipp ze Steyr, Austria


Systemy, które do siebie pasują