Salon Sokółka Okna i Drzwi - Białystok to miejsce, w którym nasi pracownicy doradzą jakie okna drewniane wybrać. W naszej ofercie posiadamy okna drewniane i drewniano-aluminiowe marki Sokółka. Podpowiadamy, doradzamy i odpowiadamy na wszystkie trudne pytania dotyczące okien i drzwi. Wytłumaczymy czym charakteryzują się okna energooszczędne, a czym okna pasywne. Doradzimy jakie okna najlepiej sprawdzą się w Twojej sytuacji.
 
Białystok to stolica Podlasia, gdzie mieści się także nasza fabryka okien w Sokółce.  Tworzymy okna drewniane i drzwi tarasowe, które odznaczają się niezwykłą trwałością. Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie każdego szczegółu, sprawiają, że nasze okna drewniane i drzwi tarasowe zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania przez dziesięciolecia. Oferujemy okna drewniane z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów.
 
Drewno to doskonały, naturalny materiał, z którego możemy wykonać dla Ciebie  bardzo złożone kształty okien drewnianych o dużych rozmiarach. Nasze drzwi tarasowe typu HS mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Z nami zrealizujesz nawet najbardziej ambitne plany i stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń do życia. Wszystkie okna z naszej oferty wykonywane są pod indywidualny wymiar. Realizujemy zamówienia na wymianę lub zakup okien do mieszkań, domów a także kamienic.
 
Jak do nas trafić?
Najlepszy dojechać do nas od strony tunelu Fieldorfa-Nila. Można też dojechać od strony Centrum (od Al. Jana Pawła II).
Obok salonu jest parking dla ok 20 aut. Można też przyjechać rowerem i bezpiecznie przypiąć go na parkingu.
 
Co kupisz w salonie w Białymstoku?
W naszym salonie poza oknami Sokółka kupisz także drzwi stalowe KMT, WIKĘD oraz GERDA, okna pcv, osłony okienne, rolety Schweiker, moskitiery, plisy, rolety dzień-noc, bramy garażowe - Wiśniowski, Interflex, drzwi wewnętrzne - CAL, Asilo, a także Porta i Polskone.

Informacje

Adres:
Białystok 15-727
ul. Hetmańska 83/1

Kontakt:
kom.: +48 664 048 514 
tel.: +48 85 676 35 93
bialystok@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN