Okna drewniane Białystok

Salon Sokółka Okna i Drzwi - Białystok to miejsce, w którym nasi pracownicy doradzą jakie okna drewniane wybrać. W naszej ofercie posiadamy okna drewniane i drewniano-aluminiowe marki Sokółka. Podpowiadamy, doradzamy i odpowiadamy na wszystkie trudne pytania dotyczące okien i drzwi. Wytłumaczymy czym charakteryzują się okna energooszczędne, a czym okna pasywne. Doradzimy jakie okna najlepiej sprawdzą się w Twojej sytuacji.

Producent okien drewnianych Białystok

Białystok to stolica Podlasia, gdzie mieści się także nasza fabryka okien w Sokółce.  Tworzymy okna drewniane i drzwi tarasowe, które odznaczają się niezwykłą trwałością. Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie każdego szczegółu, sprawiają, że nasze okna drewniane i drzwi tarasowe zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania przez dziesięciolecia. Oferujemy okna drewniane z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów.
 
Drewno to doskonały, naturalny materiał, z którego możemy wykonać dla Ciebie  bardzo złożone kształty okien drewnianych o dużych rozmiarach. Nasze drzwi tarasowe typu HS mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Z nami zrealizujesz nawet najbardziej ambitne plany i stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń do życia. Wszystkie okna z naszej oferty wykonywane są pod indywidualny wymiar. Realizujemy zamówienia na wymianę lub zakup okien do mieszkań, domów a także kamienic.

Okna w Białymstoku na indywidualne zamówienie

Nasze wieloletnie doświadczenie niejednokrotnie pokazało nam, że gotowe rozwiązania to czasem za mało. Dlatego zajmujemy się również produkcją okien w Białymstoku na indywidualne zamówienia naszych klientów. Kształt, wymiar okien, kolor ościeżnicy – na życzenie odbiorcy wszystkie te parametry mogą zostać spersonalizowane.

Możliwe jest także wykonanie okien dwukolorowych. Jeden kolor zostanie zastosowany od strony wewnętrznej, a drugi od strony zewnętrznej budynku. Podobnie jest w przypadku okien drewniano-aluminiowych – drewniana część ramy podkreśla przytulny klimat wnętrza, rama aluminiowa natomiast nie wyróżnia się zbytnio na tle elewacji. Wzmocnienie w postaci metalowej nakładki dodatkowo zabezpiecza okno przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wilgoć czy mróz.

Wysokiej jakości okna i drzwi w Białymstoku

Produkowane przez nas okna i drzwi spełniają rygorystyczne normy stawiane w nowoczesnym budownictwie, dlatego (w zależności od wybranego modelu) mogą być stosowane w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Zastosowanie wytrzymałego drewna sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji konstrukcje zachowują swoje właściwości oraz niezmienny wygląd przez długie lata.

Salony Sokółka są zlokalizowane w różnych miastach na terenie kraju – Białystok nie jest tu wyjątkiem. Dlaczego warto nas odwiedzić? Na miejscu możesz zobaczyć, jakie materiały wykorzystujemy do produkcji okien. Oferujemy również możliwość skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych specjalistów. Kompleksowa obsługa pozwala nam dopasować optymalne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta.

Planujesz zakup wytrzymałych, drewnianych okien i drzwi w Białymstoku? A może szukasz sprawdzonego producenta, który zajmie się realizacją indywidualnego projektu? Już teraz odwiedź nasz salon w Białymstoku i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Jak do nas trafić?
Najlepszy dojechać do nas od strony tunelu Fieldorfa-Nila. Można też dojechać od strony Centrum (od Al. Jana Pawła II).
Obok salonu jest parking dla ok 20 aut. Można też przyjechać rowerem i bezpiecznie przypiąć go na parkingu.
 
Co kupisz w salonie w Białymstoku?
W naszym salonie poza oknami Sokółka kupisz także drzwi stalowe KMT, WIKĘD oraz GERDA, okna pcv, osłony okienne, rolety Schweiker, moskitiery, plisy, rolety dzień-noc, bramy garażowe - Wiśniowski, Interflex, drzwi wewnętrzne - CAL, Asilo, a także Porta i Polskone.

Informacje

Adres:
Białystok 15-727
ul. Hetmańska 83/1

Kontakt:
kom.: +48 664 048 514 
tel.: +48 85 676 35 93
bialystok@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN