Salon firmowy Bielsko-Biała

Okna drewniane Bielsko-Biała

Od wielu lat specjalizujemy się w stolarce okienno-drzwiowej. Doradzamy i sprzedajemy wysokiej jakości drzwi i okna drewniane. Sokółka to ceniona i znana marka nie tylko na rodzimym rynku, ale także w wielu państwach za granicami kraju. Uznanie zyskaliśmy dzięki tworzeniu produktów o najwyższej jakości. Wszystkie nasze okna i drzwi powstają z największą precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Sokółka to produkty tworzone z pasją od kilkudziesięciu lat.

Aby zagwarantować Ci produkty najwyższej klasy, dbamy o odpowiedni dobór surowców. Drewno, które wykorzystujemy w produkcji naszego asortymentu, pochodzi z terenów, na których występuje odpowiedzialna gospodarka leśna.

Nasze okna i drzwi powstają z drewna dębowego, sosnowego i meranti. Co nie tylko zapewnia im trwałość, odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale także niepowtarzalny wygląd. Nie da się stworzyć dwóch identycznych drewnianych produktów. To ogromna zaleta. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kolorów.

Producent okien drewnianych – Bielsko-Biała

Mamy ogromne doświadczenie w stolarce okienno-drzwiowej. Wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów. Tworzymy okna i drzwi pod wymiar. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Nasze okna i drzwi wyróżniają się wieloletnią trwałością. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Stosując najnowsze technologie, możemy stworzyć produkty o zróżnicowanych kształtach i wzorach bez straty na stabilności. Nawet duże okna tarasowe będą sztywne i funkcjonalne. Zainwestuj raz i ciesz się najwyższą jakością produktów przez wiele lat.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które planują budowę nowego domu, a także do tych, którzy chcą wyremontować dom i wymienić w nim okna. Wiemy, że wybór odpowiedniego modelu może być uciążliwy. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Dzięki nam poznasz wszystkie możliwości, szybciej podejmiesz decyzję, unikniesz niepotrzebnego stresu i zaoszczędzisz cenny czas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jak do nas trafić?

Salon firmowy Okna i Drzwi Sokółka zlokalizowany jest w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 103. Zapraszamy w godzinach otwarcia salonu.

Oferta renomowanych producentów

W salonie sprzedaży Okna i Drzwi Sokółka oprócz wysokiej klasy firmowych produktów dostępne są niezawodne drzwi wejściowe i wyjściowe marki CAL. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Informacje

Adres:
Bielsko-Biała 43-300
ul. Krakowska 103

Kontakt:
kom.: +48 666 338 489
bielsko@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL