Salon firmowy Bydgoszcz

Okna drewniane Bydgoszcz

Jesteśmy specjalistami w branży okienno-drzwiowej. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem i sprzedażą produktów najwyższej jakości. Drzwi i okna drewniane Sokółka to marka znana i ceniona nie tylko w kraju, ale także poza granicami Polski. Cały asortyment tworzony jest przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Okna i drzwi Sokółka wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania. To produkty tworzone z pasją.

Gwarancją wysokiej jakości jest nie tylko proces produkcji, ale także wybór odpowiedniego materiału. Surowiec pobierany do wytwarzania naszych okien i drzwi tarasowych pochodzi wyłącznie z terenów, na których występuje odpowiedzialna gospodarka leśna.

W naszej ofercie dostępne są okna i drzwi tarasowe sosnowe, dębowe oraz z drewna meranti. Mamy szeroką gamę kolorów i odcieni, co pozwoli znaleźć odpowiedni produkt zgodny z Twoimi preferencjami. Naturalny surowiec gwarantuje niepowtarzalny, piękny wygląd stolarki okiennej i drzwiowej.

Producent okien drewnianych – Bydgoszcz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku możemy wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom naszych Klientów. Wszystkie okna i drzwi wykonujemy na specjalne zamówienie pod wymiar. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i obsługę na najwyższym poziomie.

Wysokiej jakości drewno stosowane w produkcji oraz wykorzystanie najnowszych technologii umożliwia nam stworzenie okien i drzwi tarasowych w dowolnych kształtach, wzorach i rozmiarach. Dzięki temu nawet dużej powierzchni okna tarasowe będą sztywne, funkcjonalne, odporne na uszkodzenia czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jednorazowa inwestycja to komfort na wiele lat.

Nasza oferta dotyczy zarówno nowo powstałych domów, jak i budynków, które przechodzą generalny remont. Wiemy, jak uciążliwe może być wybieranie okien i drzwi, dlatego służymy kompleksową pomocą. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Dzięki nam szybciej podejmiesz decyzję, bez stresu wybierzesz odpowiedni asortyment i zaoszczędzisz czas, który z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać na inne rzeczy. Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji, powiedz nam, czego potrzebujesz.

Jak nas znaleźć?

Salon sprzedaży Okna i Drzwi Sokółka znajduje się w Białych Błotach (pod Bydgoszczą) na ul. Szubińskiej 83. Zapraszamy w godzinach otwarcia salonu!

Okna i drzwi drewniane renomowanych producentów

W naszym salonie firmowym oprócz wysokiej klasy drzwi i okien drewnianych firmy Sokółka możesz skorzystać także w oferty firmy CAL - producenta drzwi wyjściowych i wejściowych.

Informacje

Adres:
Bydgoszcz 86-005
Szubińska 83, Białe Błota 

Kontakt:
kom.: 691 500 507, 607 604 207
bydgoszcz@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL