Salon firmowy Gdynia

okna drewniane Gdynia

Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie i sprzedaży produktów najwyższej klasy. Nasza ofert obejmuje m.in.: okna, drzwi, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe.

Okna i drzwi marki Sokółka to cenione od lat nie tylko w Polsce, ale także na świecie produkty, które wyróżniają się wykonaniem przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Produkty Sokółka tworzone są z pasji. Produkcja odbywa się z uwzględnieniem niezwykłej precyzji i dbałości o szczegóły.

Dbamy nie tylko o sam proces wytwarzania, ale także o dobór surowca. Nasze drzwi i okna drewniane powstają ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, dębowego i egzotycznego meranti, które pochodzi z terenów, na których obowiązuje zrównoważona i odpowiedzialna gospodarka leśna.

Nasze okna i drzwi dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Charakteryzują się wieloletnią funkcjonalnością, sztywnością, a do tego pięknym i niepowtarzalnym wyglądem.

Producent okien drewnianych – Gdynia

Mamy duże doświadczenie na rynku. Słuchamy, jakie potrzeby mają nasi Klienci i wychodzimy im naprzeciw. Nasze okna i drzwi wykonujemy na zamówienie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby zagwarantować obsługę i wykonanie na najwyższym poziomie.

Wykonujemy produkty o różnych kształtach i wymiarach zarówno do nowych budynków, jak i tych, które przechodzą generalny remont. Powiedz, czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie wykonamy, dokładnie tak, jak chcesz. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, co pozwala uzyskać okna i drzwi odporne na uszkodzenia czy negatywne działanie czynników atmosferycznych, które są stabilne przez wiele lat.

Wiemy, jak trudny i uciążliwy może być wybór okien. Zajmujemy się tym na co dzień. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Służymy profesjonalnym doradztwem. Dzięki nam znajdziesz idealny produkt, podejmiesz decyzję bez problemów, unikniesz stresu związanego z wyborem, a co najważniejsze - zaoszczędzisz cenny czas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Gdzie nas znajdziesz?

Salon sprzedaży Okna i Drzwi Sokółka znajduje się w Gdyni przy ul. Morskiej 176-184 lok. 117. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w soboty 10-14.

Co u nas kupisz?

Oprócz wysokiej jakości okien i drzwi marki Sokółka w naszym salonie dostępny jest także niezawodny i sprawdzony asortyment takich firm jak: CAL, Entra, Asilo, Hormann i Schweiker. Jeżeli dodatkowo potrzebujesz rolet, drzwi wejściowych, osłon okiennych lub bram garażowych, przyjdź i sprawdź naszą pełną ofertę.

Informacje

Adres:
Gdynia 81-225
ul. Morska 176-184 lok. 117
Godz. pracy:
Pn-Pt: 9-17, Sb: 10-14

Kontakt:
kom.: +48 691 990 185
kom.: +48 603 775 799
tel.: +48 58 672 17 43
gdynia@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN
OknaAluminiowe.pl