Naturalnie eleganckie okna drewniane Kalisz

Od niemal 50 lat marka Sokółka Okna i Drzwi oferuje swoim Klientom drewniane okna. Wraz z oknami na wymiar dostarczamy również poczucie bezpieczeństwa i pomagamy stworzyć funkcjonalny, przytulny dom. Współcześnie nasze okna i drzwi dostępne są nie tylko w Polsce – jesteśmy marką rozpoznawalną w wielu krajach świata. Ekspansja na zagraniczne rynki to efekt dostarczania Klientom produktów, które wyróżniają się trwałością, estetyką i praktycznością. Stosujemy rozwiązania, dzięki którym nasze okna drewniane działają prawidłowo i prezentują się estetycznie przez dekady.

Do produkcji naszych okien wykorzystujemy wyselekcjonowane, wysokiej jakości naturalne materiały – na drewnianych ramach doskonale widoczne są naturalne słoje. Drewno, jako szlachetny surowiec, wprowadza do pomieszczeń ciepłą i przytulną, domową atmosferę. Nasze drzwi i okna nie odkształcają się z upływem czasu, nie tracą również właściwości energooszczędnych – przez cały okres użytkowania zapewniają odpowiedni komfort cieplny.

Okna drewniane Kalisz firmy Sokółka Okna i Drzwi

Naszą specjalnością są bezpieczne i solidne okna drewniane, które wykonujemy na indywidualne zamówienie Klientów. Dzięki doświadczeniu i wykorzystaniu doskonale wyposażonego parku technologicznego, jesteśmy w stanie wyprodukować okna drewniane w dowolnych kształtach, wymiarach i kolorach. Aktualnie w ofercie mamy okna przeznaczone do domów, mieszkań i kamienic.

Jeżeli poszukujesz ponadczasowej klasyki, wybierz nasze okna drewniane – prezentują się one doskonale w każdym budynku. Potrzebujesz okien współgrających z nowoczesną architekturą? W ofercie Sokółka Okna i Drzwi znajdziesz również zapewniające komfort cieplny okna drewniano-aluminiowe. Mamy też okna pasywne, które spełniają rygorystyczne założenia dla budynków pasywnych. Klientom, którzy szukają ciekawych, funkcjonalnych rozwiązań, proponujemy okna skandynawskie i drzwi tarasowe.

Okna Kalisz – skorzystaj z eksperckiej pomocy, odwiedź nasz salon

Poszukujesz inspiracji lub chcesz porozmawiać o oknach i drzwiach do swojego domu? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w wyborze stolarki okienno-drzwiowej? Nasi eksperci czekają na Ciebie w salonie sprzedaży Sokółka Okna i Drzwi położonym na terenie miasta Kalisz. Naszą najlepszą rekomendacją są zadowoleni Klienci – przez blisko 50 lat obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu właścicieli domów i mieszkań. Teraz również dla Ciebie stworzymy trwałe okna, pomagając Ci zbudować idealne miejsce do codziennego życia.

Nasz salon położony na terenie miasta Kalisz znajduje się pod adresem Wrocławska 50b.

 

Informacje

Adres:
ul.Wrocławska 50 b
62-800 Kalisz

wycena@dambar.pl
tel.: 62 505 78 84

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN