Okna drewniane Katowice

Podziału okien można dokonać, biorąc pod uwagę różne parametry. Jednym z nich jest materiał, którego użyto do wyprodukowania stolarki okiennej. Okna, których ramy zostały wyprodukowane z drewna, od wielu lat uchodzą za luksusowe i prestiżowe. Jeżeli chcesz mieć je w swoim domu, przygotujemy je dla Ciebie – od niemal 50 lat działamy jako producent okien drewnianych. Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Polski – z naszych produktów korzystają właściciele nieruchomości położonych m.in. na terenie Katowic.

Producent okien drewnianych Katowice

Sokółka Drzwi i Okna to producent drewnianej stolarki okiennej. Jakie okna drewniane w Katowicach proponujemy właścicielom nieruchomości? W ofercie posiadamy: okna drewniano-aluminiowe, okna energooszczędne, okna pasywne i okna skandynawskie marki Sokółka. W zależności od indywidualnych preferencji klienta możemy wyprodukować okna otwierane zarówno standardowo, jak i niestandardowo – np. na zewnątrz. Ponieważ drewno to materiał elastyczny, możemy zaproponować także mniej popularne kształty.

Oferowane przez nas okna drewniane w Katowicach wyróżniają się dobrymi parametrami akustycznymi i termicznymi. Klientom proponujemy też wyposażenie wykraczające ponad rozwiązania standardowe, np. kryte zawiasy (dzięki temu okna zyskują na estetyce) czy dwukolor (inny kolor od zewnątrz i wewnątrz). Klienci zamawiający okna drewniane w Katowicach mogą zdecydować się także na jedną z dwóch dostępnych klas odporności na włamanie i tym samym zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa.

Oferta firmy Sokółka Drzwi i Okna wykracza poza okna wykonane z drewna – proponujemy też drzwi drewniane zewnętrzne i drzwi tarasowe. Szczególne wrażenie robią drzwi tarasowe przesuwne ThermoHS i ThermoHS z nakładką aluminiową, które mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów w systemie C – rozsuwany środek.

Okna w Katowicach na indywidualne zamówienie

Nasze wieloletnie doświadczenie niejednokrotnie pokazało nam, że gotowe rozwiązania to czasem za mało. Dlatego zajmujemy się również produkcją okien w Katowicach na indywidualne zamówienia naszych klientów. Kształt, wymiar okien, kolor ościeżnicy – na życzenie odbiorcy wszystkie te parametry mogą zostać spersonalizowane.

Możliwe jest także wykonanie okien dwukolorowych. Jeden kolor zostanie zastosowany od strony wewnętrznej, a drugi od strony zewnętrznej budynku. Podobnie jest w przypadku okien drewniano-aluminiowych – drewniana część ramy podkreśla przytulny klimat wnętrza, rama aluminiowa natomiast nie wyróżnia się zbytnio na tle elewacji. Wzmocnienie w postaci metalowej nakładki dodatkowo zabezpiecza okno przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wilgoć czy mróz.

Wysokiej jakości okna drewniane Katowice

Jako producent okien drewnianych korzystamy wyłącznie z wyselekcjonowanych gatunków drewna – mamy doświadczenie w pracy m.in. z drewnem sosnowym, dębowym i egzotycznym meranti. Wszystkie okna z naszej oferty wykonywane są pod indywidualny wymiar. Realizujemy zamówienia na wymianę do różnych nieruchomości – mieszkań, domów jednorodzinnych i kamienic. Precyzja i dbałość o każdy szczegół na etapie produkcji okien sprawia, że nasze wyroby będą służyć niezawodnie przez kolejne dekady.

Większość z wyrobów Sokółka można zobaczyć w naszym salonie położonym w Katowicach. Adres, pod którym można nas znaleźć, to: Katowice, ul. Chorzowska 108. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Zaprezentują oni naszą aktualną ofertę oraz wskażą rozwiązania, na które warto zwrócić uwagę i które mogą sprawdzić się w Twoim domu.

Okna i drzwi w Katowicach od Sokółki

Produkowane przez nas okna i drzwi spełniają rygorystyczne normy stawiane w nowoczesnym budownictwie, dlatego (w zależności od wybranego modelu) mogą być stosowane w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Zastosowanie wytrzymałego drewna sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji konstrukcje zachowują swoje właściwości oraz niezmienny wygląd przez długie lata.

Salony Sokółka są zlokalizowane w różnych miastach na terenie kraju – Katowice nie są tu wyjątkiem. Dlaczego warto nas odwiedzić? Na miejscu możesz zobaczyć, jakie materiały wykorzystujemy do produkcji okien. Oferujemy również możliwość skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych specjalistów. Kompleksowa obsługa pozwala nam dopasować optymalne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta.

Planujesz zakup wytrzymałych, drewnianych okien i drzwi w Katowicach? A może szukasz sprawdzonego producenta, który zajmie się realizacją indywidualnego projektu? Już teraz odwiedź nasz salon w Katowicach i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Istnieje możliwość odwiedzenia naszego salonu w soboty po uprzednim indywidualnym umówieniu się.

Informacje

Adres:
Katowice 40-101
ul. Chorzowska 108

Kontakt:
kom.: +48 697 706 460
tel.: +48 32 32 00 111
katowice@sokolka.com.pl

 

W soboty nasz Salon jest czynny w godz. 10.00-14.00. Zapraszamy!

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN