Okna drewniane Katowice

Podziału okien można dokonać, biorąc pod uwagę różne parametry. Jednym z nich jest materiał, którego użyto do wyprodukowania stolarki okiennej. Okna, których ramy zostały wyprodukowane z drewna, od wielu lat uchodzą za luksusowe i prestiżowe. Jeżeli chcesz mieć je w swoim domu, przygotujemy je dla Ciebie – od niemal 50 lat działamy jako producent okien drewnianych. Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Polski – z naszych produktów korzystają właściciele nieruchomości położonych m.in. na terenie Katowic.

Producent okien drewnianych Katowice

Sokółka Drzwi i Okna to producent drewnianej stolarki okiennej. Jakie okna drewniane w Katowicach proponujemy właścicielom nieruchomości? W ofercie posiadamy: okna drewniano-aluminiowe, okna energooszczędne, okna pasywne i okna skandynawskie marki Sokółka. W zależności od indywidualnych preferencji klienta możemy wyprodukować okna otwierane zarówno standardowo, jak i niestandardowo – np. na zewnątrz. Ponieważ drewno to materiał elastyczny, możemy zaproponować także mniej popularne kształty.

Oferowane przez nas okna drewniane w Katowicach wyróżniają się dobrymi parametrami akustycznymi i termicznymi. Klientom proponujemy też wyposażenie wykraczające ponad rozwiązania standardowe, np. kryte zawiasy (dzięki temu okna zyskują na estetyce) czy dwukolor (inny kolor od zewnątrz i wewnątrz). Klienci zamawiający okna drewniane w Katowicach mogą zdecydować się także na jedną z dwóch dostępnych klas odporności na włamanie i tym samym zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa.

Oferta firmy Sokółka Drzwi i Okna wykracza poza okna wykonane z drewna – proponujemy też drzwi drewniane zewnętrzne i drzwi tarasowe. Szczególne wrażenie robią drzwi tarasowe przesuwne ThermoHS i ThermoHS z nakładką aluminiową, które mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów w systemie C – rozsuwany środek.

Wysokiej jakości okna drewniane Katowice

Jako producent okien drewnianych korzystamy wyłącznie z wyselekcjonowanych gatunków drewna – mamy doświadczenie w pracy m.in. z drewnem sosnowym, dębowym i egzotycznym meranti. Wszystkie okna z naszej oferty wykonywane są pod indywidualny wymiar. Realizujemy zamówienia na wymianę do różnych nieruchomości – mieszkań, domów jednorodzinnych i kamienic. Precyzja i dbałość o każdy szczegół na etapie produkcji okien sprawia, że nasze wyroby będą służyć niezawodnie przez kolejne dekady.

Większość z wyrobów Sokółka można zobaczyć w naszym salonie położonym w Katowicach. Adres, pod którym można nas znaleźć, to: Katowice, ul. Chorzowska 108. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Zaprezentują oni naszą aktualną ofertę oraz wskażą rozwiązania, na które warto zwrócić uwagę i które mogą sprawdzić się w Twoim domu.

Istnieje możliwość odwiedzenia naszego salonu w soboty po uprzednim indywidualnym umówieniu się.

Informacje

Adres:
Katowice 40-101
ul. Chorzowska 108

Kontakt:
kom.: +48 697 706 460
tel.: +48 32 32 00 111
katowice@sokolka.com.pl

 

W soboty nasz Salon jest czynny w godz. 10.00-14.00. Zapraszamy!

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN