Salon Sokółka Okna i Drzwi - Katowice to miejsce, w którym fachowi doradcy podpowiedzą jakie okna drewniane wybrać. W naszej ofercie posiadamy okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie marki Sokółka i drzwi drewniane zewnętrzne. Podpowiadamy i doradzamy, a także odpowiadamy na wszystkie nurtujące klientów pytania dotyczące okien i drzwi.

W naszym salonie naocznie możesz sprawdzić jakość i wykonanie większości oferowanych produktów. Szczególne wrażenie robią drzwi tarasowe przesuwne ThermoHS i ThermoHS z nakładką aluminiową, które mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów, w systemie C - rozsuwany środek. Polecamy też inne modele okien drewnianych w różnych wariantach, a także różnego typu dodatki (roletę podtynkową, żaluzje drewniane, moskitierę harmonijkową okienną, moskitierę typu PLISSE na okno HS, okiennice drewnianą, parapety marmurowe i konglomeratowe). Salon wyposażony jest także kilka modeli drzwi zewnętrznych firmy CAL m.in.: Claudia, Zeptorad Arctic, Mszczuj.

Okna i drzwi Sokółka odznaczają się niezwykłą trwałością i solidnością. Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie każdego szczegółu, sprawiają, że nasze okna drewniane i drzwi tarasowe zachowują piękny wygląd, a co chyba najważniejsze działają prawidłowo przez kolejne dekady. Oferujemy okna drewniane z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie okna z naszej oferty wykonywane są pod indywidualny wymiar, realizujemy zamówienia na wymianę lub zakup okien do mieszkań, domów a także kamienic.

Jak do nas trafić?

Salon Sprzedaży w Katowicach mieści się na parterze jednego z trzech budynków Centrum Biurowego CHORZOWSKA 108, położonego vis a vis największego w Południowej Polsce Centrum Handlowego – Silesia City Center. W pobliżu biurowca znajduje się także budynek FlySpot z tunelem aerodynamicznym. Zjazd do salonu znajduje się bezpośrednio z Drogowej Trasy Średnicowej, za wyjazdem spod wiaduktu przecinającego ul. Baildona.

Istnieje możliwość odwiedzenia naszego salonu w soboty po uprzednim indywidualnym umówieniu się.

Informacje

Adres:
Katowice 40-101
ul. Chorzowska 108

Kontakt:
kom.: +48 697 706 460
tel.: +48 32 32 00 111
katowice@sokolka.com.pl

 

W soboty nasz Salon jest czynny w godz. 10.00-14.00. Zapraszamy!

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN