W naszym salonie sprzedaży znajdziesz okna drewniane i drzwi marki Sokółka Okna i Drzwi. Każdy produkt możesz dotknąć i sprawdzić jak działa przekonując się o jakości naszych wyrobów. Są tu okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie. Posiadamy też w ofercie drzwi drewniane zewnętrzne. A wszystko to zaprezentowane w przestronnym wnętrzu naszego salonu na dwóch poziomach.

Nasze okna drewniane i drzwi tarasowe na tle innych marek wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, ekologicznym surowcem i nowoczesną technologią. Zachowują piękny wygląd, a co chyba najważniejsze, działają prawidłowo przez wiele dekad.

W produkcji okien drewnianych specjalizujemy się już prawie 50 lat. Tak długi czas pozwolił nam zebrać odpowiednie doświadczenie i maksymalnie zoptymalizować proces produkcji skracając czas realizacji zamówienia do 6-7 tygodni. Do produkcji naszych okien używamy tylko starannie wyselekcjonowane drewno sosnowe, dębowe oraz egzotyczne meranti pochodzące z rejonów, gdzie prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna. 

Wszystkie okna z naszej oferty wykonywane są pod indywidualny wymiar, realizujemy zamówienia na wymianę lub zakup okien do mieszkań, domów a także kamienic.

Nasi doradcy w salonie posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Pochylą się nad każdym wyzwaniem z jakim do nas przyjdziesz w temacie kupna lub wymiany okien i drzwi. Dla nas nie ma spraw nie do rozwiązania. Zajmiemy się kompletnym procesem od wyboru optymalnego rozwiązania dla Ciebie po fachowy montaż okien.

Jak do nas trafić?

Salon Sprzedaży znajduje się w Konstancinie - Jeziornej przy ul. Warszawskiej 163. Jadąc samochodem od strony Warszawy, dojeżdżając do ronda należy skręcić w pierwszy zjazd, salon znajduje się przy samym rondzie.
Jadąc od strony Konstancina należy na rondzie (McDonalds) zjechać w trzeci zjazd.
Łatwo też dojechać do nas komunikacją miejską autobusami nr 139, 200, 251, 710, 724, 742, Należy wysiąść na przystanku Osiedle Konstancja.

Godz. otwarcia:
pn-pt.: 9-17

Informacje

Adres:
Konstancin Jeziorna 05-520
ul. Warszawska 163

Kontakt:
kom.: +48 605 885 302
tel.: +48 22 110 50 50
konstancin@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
Hormann
Schweiker
selt
asilo
PCV