Jeśli rozważasz kupić okna drewniane i mieszkasz w Krakowie lub Małopolsce to nie mogłeś trafić lepiej. Witam Cię serdecznie na stronie poświęconej mojemu firmowemu Salonowi Sprzedaży Sokółka Okna i Drzwi w Krakowie.

 

Paweł Pachota, salon sprzedaży Sokółka Okna i Drzwi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Pachota,
architekt, właściciel Salonu

 

Gdzie kupić trwałe okna drewniane w Krakowie?

W Naszym salonie pracują dwie osoby w godzinach 9-17.00 więc zawsze ktoś jest na miejscu i z chęcią pomoże wybrać odpowiednie okna drewniane do Twoich potrzeb. Na miejscu będziesz mógł obejrzeć nasze okna drewniane i drewniano-aluminiowe marki Sokółka Okna i Drzwi.
W miłej atmosferze (salon jest klimatyzowany) postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Opowiemy Ci czym się charakteryzują okna energooszczędne, a czym okna pasywne. Doradzimy jakie okna spełnią Twoje oczekiwania. A jeśli branża okienna i sama budowa domu jest dla Ciebie nowym zagadnieniem, podpowiemy jak czytać projekt i jakie rozwiązania okienne i nie tylko będą najlepiej pasować do Twojego domu. Kraków ze swoją historią i tradycją to doskonałe miejsce, by posiadać okna drewniane.
Oferujemy okna drewniane z różnego rodzaju drewna, w tym z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. 
Nie martw się o to gdzie zostawić samochód. Posiadamy specjalnie wydzielone dla klientów miejsca parkingowe.
Umów się z nami na konkretny dzień i godzinę poprzez:
e-mail krakow@sokolka.com.pl lub zadzwoń, tel. 
kom.: +48 793 309 700, tel.: +48 12 222 00 52

 

Dlaczego okna drewniane?
Odpowiedź jest prosta, drewno to doskonały materiał, który pozwala tworzyć okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Nasze drzwi tarasowe typu HS mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Sztywność i stabilność drzwi tarasowych o takich gabarytach, gwarantuje nowoczesna konstrukcja okien drewnianych z Sokółki. Stosując drewno mamy pewność, że elementy nie odkształcą się, a okna będą prawidłowo funkcjonowały przez lata. Wszystkie okna z naszej oferty wykonywane są pod indywidualny wymiar, realizujemy zamówienia na wymianę/ zakup okien do mieszkań, domów a także kamienic.

 

Jak do nas dojechać:

Samochodem: Najlepiej kierować się w okolice C.H. Zakopianka, w okolicy Makro i Góry Borkowskiej. Ulica Józefa Marcika, przy której mieści się nasz Salon Firmowy, ciągnie się  wzdłuż torów kolejowych, na tyłach Centrum Handlowego w stronę ulicy Jugowickiej. Jesteśmy w niewielkim czarnym biurowcu, na parterze i z ulicy doskonale widać nasze biuro z logo Sokółka Okna i Drzwi. Przed wejściem mamy specjalne miejsca parkingowe dla naszych klientów

Komunikacją miejską: Najbliżej nas jest przystanek autobusowy przy ulicy Jugowickiej, na którym zatrzymują się autobusy linii 204 i 244. Z tego przystanku do naszego Salonu Firmowego idzie się około 4 minut. Można także wieloma autobusami i tramwajami do pętli MPK Borek Fałęcki i stamtąd dojść do nas spacerem w 12 minut, kierując się w stronę Makro i dalej do ulicy Marcika.

Informacje

Adres:
Kraków 30-443
ul. Józefa Marcika 2

Kontakt:
kom.: +48 793 309 700
tel.: +48 12 222 00 52
krakow@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN