Poszukiwaczom ponadczasowego piękna w oknach drewnianych, ceniącym nie tylko walory estetyczne, ale i praktyczne, które cechować powinny wysokiej klasy okna proponujemy okna drewniane marki Sokółka Okna i Drzwi. Najwyższa jakość wykonania, ekologiczny surowiec i nowoczesne technologie w połączeniu dają mieszankę trzech cech wyróżniających na rynku spośród innych marek nasze okna.

 

O gwarancji niezawodności i znakomitego designu okien marki Sokółka Okna i Drzwi świadczy blisko 50 lat doświadczenia jako producent okien drewnianych. Do produkcji naszych okien używamy tylko starannie wyselekcjonowane drewno pochodzące z rejonów, gdzie prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna.

W naszej ofercie znajdziesz okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie. Posiadamy też w ofercie drzwi drewniane zewnętrzne.

Nasz zespół doradców z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej pochyli się nad każdym wyzwaniem z jakim do nas przyjdziesz w temacie kupna lub wymiany okien i drzwi. Dla nas nie ma spraw nie do rozwiązania. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca czyli od wyboru optymalnego rozwiązania dla Ciebie po fachowy montaż okien.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy do salonu sprzedaży, który mieści się w pobliżu skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Wróblewskiego. Skrzyżowanie jest bardzo charakterystyczne, gdyż z jednej strony jest market Castorama, a z drugiej OBI.

Informacje

Adres:
Łódź 93-566
ul. Wróblewskiego 70/72

Kontakt:
kom.: +48 691 990 210
tel.: +48 42 684 40 60
lodz@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN
OknaAluminiowe.pl