Okna drewniane Łódź

Poszukiwaczom ponadczasowego piękna w oknach drewnianych, ceniącym nie tylko walory estetyczne, ale i praktyczne, które cechować powinny wysokiej klasy okna proponujemy okna drewniane marki Sokółka Okna i Drzwi. Najwyższa jakość wykonania, ekologiczny surowiec i nowoczesne technologie w połączeniu dają mieszankę trzech cech wyróżniających na rynku spośród innych marek nasze okna.

Producent okien drewnianych Łódź

O gwarancji niezawodności i znakomitego designu okien marki Sokółka Okna i Drzwi świadczy blisko 50 lat doświadczenia jako producent okien drewnianych. Do produkcji naszych okien używamy tylko starannie wyselekcjonowane drewno pochodzące z rejonów, gdzie prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna.

W naszej ofercie znajdziesz okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie. Posiadamy też w ofercie drzwi drewniane zewnętrzne.

Nasz zespół doradców z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej pochyli się nad każdym wyzwaniem z jakim do nas przyjdziesz w temacie kupna lub wymiany okien i drzwi. Dla nas nie ma spraw nie do rozwiązania. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca czyli od wyboru optymalnego rozwiązania dla Ciebie po fachowy montaż okien.

Okna w Łodzi na indywidualne zamówienie

Nasze wieloletnie doświadczenie niejednokrotnie pokazało nam, że gotowe rozwiązania to czasem za mało. Dlatego zajmujemy się również produkcją okien w Łodzi na indywidualne zamówienia naszych klientów. Kształt, wymiar okien, kolor ościeżnicy – na życzenie odbiorcy wszystkie te parametry mogą zostać spersonalizowane.

Możliwe jest także wykonanie okien dwukolorowych. Jeden kolor zostanie zastosowany od strony wewnętrznej, a drugi od strony zewnętrznej budynku. Podobnie jest w przypadku okien drewniano-aluminiowych – drewniana część ramy podkreśla przytulny klimat wnętrza, rama aluminiowa natomiast nie wyróżnia się zbytnio na tle elewacji. Wzmocnienie w postaci metalowej nakładki dodatkowo zabezpiecza okno przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wilgoć czy mróz.

Wysokiej jakości okna i drzwi w Łodzi

Produkowane przez nas okna i drzwi spełniają rygorystyczne normy stawiane w nowoczesnym budownictwie, dlatego (w zależności od wybranego modelu) mogą być stosowane w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Zastosowanie wytrzymałego drewna sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji konstrukcje zachowują swoje właściwości oraz niezmienny wygląd przez długie lata.

Salony Sokółka są zlokalizowane w różnych miastach na terenie kraju – Łódź nie jest tu wyjątkiem. Dlaczego warto nas odwiedzić? Na miejscu możesz zobaczyć, jakie materiały wykorzystujemy do produkcji okien. Oferujemy również możliwość skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych specjalistów. Kompleksowa obsługa pozwala nam dopasować optymalne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta.

Planujesz zakup wytrzymałych, drewnianych okien i drzwi w Łodzi? A może szukasz sprawdzonego producenta, który zajmie się realizacją indywidualnego projektu? Już teraz odwiedź nasz salon w Łodzi i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Jak do nas trafić?

Zapraszamy do salonu sprzedaży, który mieści się w pobliżu skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Wróblewskiego. Skrzyżowanie jest bardzo charakterystyczne, gdyż z jednej strony jest market Castorama, a z drugiej OBI.

Informacje

Adres:
Łódź 93-566
ul. Wróblewskiego 70/72

Kontakt:
kom.: +48 691 990 210
tel.: +48 42 684 40 60
lodz@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN
OknaAluminiowe.pl