Salon sprzedaży okien drewnianych w Lublinie specjalizuje się w sprzedaży produktów marki Sokółka Okna i Drzwi oraz asortymentem  dodatkowym takim jak rolety zewnętrzne, bramy garażowe i żaluzje fasadowe. Jest to miejsce, w którym znajdziesz fachową obsługę i doradztwo techniczne w zakresie kupna i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.

W naszym salonie prezentujemy okna drewniane, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe czy okna skandynawskie

Okna drewniane charakteryzują się niezwykłą trwałością i urodą. Naturalny materiał jakim jest drewno pozwala tworzyć okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Na przykład drzwi tarasowe mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów, a wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji. Mimo tak dużych gabarytów nasze okna drewniane zachowują prawidłową sztywność wiele lat oraz gwarantują piękne widoki. 

Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie produktu w każdym calu, sprawiają, że przez wiele lat okna drewniane Sokółka zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania. Okna drewniane, które produkujemy i sprzedajemy wykonywane są z drewna sosnowego, dębowego oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów.

Budowa nowego domu lub remont mieszkania i wymiana starych okien to duże wyzwanie. Wiemy jak jest to uciążliwe i trudne. Stąd dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem w branży i wiedzą zaoszczędzimy Ci wielu kłopotów przy podejmowaniu decyzji o wyborze okien. Podpowiemy czy wybrać zwykłe okna drewniane czy lepiej sprawdzą się okna energooszczędne, a może warto zainwestować w przesuwne drzwi tarasowe

Zamówimy dla Ciebie najlepszy model po czym wykonamy sprawny montaż okien, a jeśli jest to wymiana okien zabierzemy stare okna od Ciebie i zajmiemy się ich utylizacją. 

Jak do nas dojechać?

Salon Sokółka w Lublinie zlokalizowany jest przy ul Choiny 75.

Informacje

Adres:
Lublin 20-816
ul. Choiny 75

Kontakt:
kom.: +48 691 990 293
kom.: +48 607 503 015
tel.: +48 81 532 81 37
lublin@sokolka.com.pl
http://www.prestige-wood.pl/

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN