Salon firmowy Olsztyn

Okna drewniane Olsztyn

Naszą specjalnością jest profesjonalne doradztwo i sprzedaż wysokiej jakości okien i drzwi drewnianych marki Sokółka oraz bram garażowych, rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych. Okna drewniane Sokółka doceniono nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Sokółka to produkty tworzone z pasją. Dbamy o wysoki standard wykonania naszego asortymentu. Okna i drzwi tworzymy z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Ważny jest dla nas nie tylko proces produkcji, ale przede wszystkim wybór surowca. Specjalnie wyselekcjonowane drewno dębowe, sosnowe, czy też meranti pochodzi z terenów, na których prowadzi się odpowiedzialną gospodarkę leśną. Oferowane przez nas okna i drzwi, dzięki wykonaniu z różnego typu drewna, dostępne są w wielu kolorach i odcieniach. Naturalny surowiec charakteryzuje się niepowtarzalnym, zachwycającym wyglądem, który doda wyjątkowego charakteru każdemu miejscu.

Producent okien drewnianych – Olsztyn

Nasze doświadczenie pozwala nam wychodzić naprzeciw wszystkim potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Wszystkie okna i drzwi wykonujemy na specjalne zamówienie pod względem wymiarów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Okna i drzwi tarasowe wykonane z drewna mogą mieć różnorodne kształty i wielkość przy zachowaniu pełnej stabilności i sztywności. Produkty polecane zarówno do nowych domów, jak i tych remontowanych. Daj nam znać, czego dokładnie potrzebujesz i jakie masz preferencje, a my wykonamy dla Ciebie każdy projekt. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, co pozwala nam uzyskać bardzo dobre parametry pod względem trwałości czy odporności na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Oknami i drzwiami drewnianymi zajmujemy się na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że ich wybór może być trudny i problematyczny, a do tego długotrwały i uciążliwy. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Pozwól, że pomożemy Ci uporać się z tym szybko, bez stresu, a do tego oszczędzając cenny czas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jak nas znaleźć?

Nasz salon firmowy w Olsztynie znajduje się na ul. Lubelskiej 41E. Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Zapraszamy do naszej siedziby!

Oferta renomowanych producentów

W naszym salonie sprzedaży oferujemy najwyższej klasy okna, drzwi, rolety, bramy garażowe znanych i cenionych marek m.in.: Schweiker, Hormann, Asilo, Entra, CAL. Przyjdź i poznaj naszą pełną ofertę.

Informacje

Adres:
Olsztyn 10-408
ul. Lubelska 41E

Kontakt:
kom.: +48 691 990 218
tel.: +48 89 533 40 66
olsztyn@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN
OknaAluminiowe.pl