Okna drewniane Poznań

Salon sprzedaży w Poznaniu specjalizuje się w sprzedaży okien i drzwi drewnianych Sokółka. Jest to miejsce, w którym znajdziesz fachową obsługę i doradztwo techniczne w zakresie kupna i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.

Producent okien drewnianych Poznań

W naszym salonie możesz zapoznać się z ofertą, a przede wszystkim przekonać się na własne oczy jak wykonane są okna drewniane, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe czy okna skandynawskie. Specjalizujemy się w sprzedaży okien drewnianych, które charakteryzują się niezwykłą trwałością.
Naturalny materiał jakim jest drewno pozwala tworzyć okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Na przykład drzwi tarasowe mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji drzwi tarasowe z Sokółki o takich gabarytach zachowują prawidłową sztywność wiele lat oraz gwarantują piękne widoki. 

Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie produktu w każdym calu, sprawiają, że przez wiele lat okna drewniane Sokółka zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania. Okna drewniane, które sprzedajemy wykonywane są z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów.

Budowa nowego domu lub remont mieszkania i wymiana starych okien to duże wyzwanie dla Ciebie. Wiemy jak jest to uciążliwe i trudne. Stąd dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i wiedzy zaoszczędzimy Ci kłopotów. Doradzimy Ci czy wybrać zwykłe okna drewniane czy lepiej sprawdzą się okna energooszczędne, a może warto zainwestować w przesuwne drzwi tarasowe. Zamówimy dla Ciebie najlepszy model okna po czym wykonamy sprawny montaż okien, a jeśli jest to wymiana okien zabierzemy stare okna od Ciebie i zajmiemy się ich utylizacją.

Okna w Poznaniu na indywidualne zamówienie

Nasze wieloletnie doświadczenie niejednokrotnie pokazało nam, że gotowe rozwiązania to czasem za mało. Dlatego zajmujemy się również produkcją okien w Poznaniu na indywidualne zamówienia naszych klientów. Kształt, wymiar okien, kolor ościeżnicy – na życzenie odbiorcy wszystkie te parametry mogą zostać spersonalizowane.

Możliwe jest także wykonanie okien dwukolorowych. Jeden kolor zostanie zastosowany od strony wewnętrznej, a drugi od strony zewnętrznej budynku. Podobnie jest w przypadku okien drewniano-aluminiowych – drewniana część ramy podkreśla przytulny klimat wnętrza, rama aluminiowa natomiast nie wyróżnia się zbytnio na tle elewacji. Wzmocnienie w postaci metalowej nakładki dodatkowo zabezpiecza okno przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wilgoć czy mróz.

Wysokiej jakości okna i drzwi w Poznaniu

Produkowane przez nas okna i drzwi spełniają rygorystyczne normy stawiane w nowoczesnym budownictwie, dlatego (w zależności od wybranego modelu) mogą być stosowane w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Zastosowanie wytrzymałego drewna sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji konstrukcje zachowują swoje właściwości oraz niezmienny wygląd przez długie lata.

Salony Sokółka są zlokalizowane w różnych miastach na terenie kraju – Poznań nie jest tu wyjątkiem. Dlaczego warto nas odwiedzić? Na miejscu możesz zobaczyć, jakie materiały wykorzystujemy do produkcji okien. Oferujemy również możliwość skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych specjalistów. Kompleksowa obsługa pozwala nam dopasować optymalne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta.

Planujesz zakup wytrzymałych, drewnianych okien i drzwi w Poznaniu? A może szukasz sprawdzonego producenta, który zajmie się realizacją indywidualnego projektu? Już teraz odwiedź nasz salon w Poznaniu i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Jak do nas trafić?

Salon znajduje się przy ul. Obornickiej 338, 2 km od ronda Obornickiego - droga 433 w kierunku Suchego Lasu, Złotnik.

Informacje

Adres:
Poznań 60-689
ul. Obornicka 338

Kontakt:
kom.: +48 691 990 181
tel.: +48 61 875 00 34
poznan@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN