Salon sprzedaży w Poznaniu specjalizuje się w sprzedaży okien i drzwi drewnianych Sokółka. Jest to miejsce, w którym znajdziesz fachową obsługę i doradztwo techniczne w zakresie kupna i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.

W naszym salonie możesz zapoznać się z ofertą, a przede wszystkim przekonać się na własne oczy jak wykonane są okna drewniane, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe czy okna skandynawskie. Specjalizujemy się w sprzedaży okien drewnianych, które charakteryzują się niezwykłą trwałością.
Naturalny materiał jakim jest drewno pozwala tworzyć okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Na przykład drzwi tarasowe mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji drzwi tarasowe z Sokółki o takich gabarytach zachowują prawidłową sztywność wiele lat oraz gwarantują piękne widoki. 

Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie produktu w każdym calu, sprawiają, że przez wiele lat okna drewniane Sokółka zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania. Okna drewniane, które sprzedajemy wykonywane są z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów.

Budowa nowego domu lub remont mieszkania i wymiana starych okien to duże wyzwanie dla Ciebie. Wiemy jak jest to uciążliwe i trudne. Stąd dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i wiedzy zaoszczędzimy Ci kłopotów. Doradzimy Ci czy wybrać zwykłe okna drewniane czy lepiej sprawdzą się okna energooszczędne, a może warto zainwestować w przesuwne drzwi tarasowe. Zamówimy dla Ciebie najlepszy model okna po czym wykonamy sprawny montaż okien, a jeśli jest to wymiana okien zabierzemy stare okna od Ciebie i zajmiemy się ich utylizacją.

Jak do nas trafić?

Salon znajduje się przy ul. Obornickiej 338, 2 km od ronda Obornickiego - droga 433 w kierunku Suchego Lasu, Złotnik.

Informacje

Adres:
Poznań 60-689
ul. Obornicka 338

Kontakt:
kom.: +48 691 990 181
tel.: +48 61 875 00 34
poznan@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN