Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. U nas znajdziesz energooszczędne okna drewniane i drzwi balkonowe, takie jak: Thermo 80 i Elite 92 oraz okna pasywne PURO PASSIVE.

Posiadamy też rozwiązania dla osób poszukujących dużych i nowoczesnych przeszkleń. W naszej ofercie znajdują się okna drewniano-aluminiowe dostępne również jako podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe. Oprócz okien marki Sokółka Klienci mogą zakupić u nas produkty i akcesoria takie jak: drzwi wewnętrzne i wejściowe (CAL, ENTRA), akcesoria okienne SCHWEIKER,SELT oraz bramy garażowe (HORMAN).

O gwarancji niezawodności i znakomitego designu okien marki Sokółka Okna i Drzwi świadczy blisko 50 lat doświadczenia jako producent okien drewnianych. Salon okien i drzwi w Sokółce, mieści się przy fabryce, której początki sięgają lat 70. W ostatnim czasie zakład ten przeszedł szereg modernizacji i może się pochwalić  jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych dla okien drewnianych w Polsce. Do produkcji naszych okien używamy tylko starannie wyselekcjonowane drewno pochodzące z rejonów, gdzie prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna. Wszystkie nasze produkty objęte są certyfikatem FSC® (FSC®C003983).

Jeśli chodzi o wygląd i dostępną kolorystkę naszych produktów, to bogata paleta barw i różnorodna stylistyka pozwalają na dostosowanie wyglądu ram okiennych do koncepcji całego budynku oraz planowanej aranżacji wnętrz. Produkujemy okna na wymiar, na rynek pierwotny oraz wtórny, okna do domów oraz mieszkań, również w starych kamienicach. Zapewniamy też montaż okien. Do tego posiadamy jeden z najkrótszych terminów realizacji zamówień na okna drewniane.

Jak do nas trafić?
Salon zlokalizowany jest w Sokółce przy głównej drodze wylotowej w kierunku przejścia granicznego w Kuźnicy Białostockiej (ul. Grodzieńska), przy ulicy Lotników Lewoniewskich 1 (w bliskim sąsiedztwie sklepów Tesco i Bricomarche). Dla Klientów zmotoryzowanych posiadamy specjalnie wydzielone miejsca parkingowe.

Informacje

Adres:
Sokółka 16-100
ul. Lotników Lewoniewskich 1

Kontakt:
kom.: +48 691 990 189
sokolka@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN