Salon sprzedaży Szczecin

Okna drewniane Szczecin

Salon Okna i Drzwi Sokółka w Szczecinie specjalizuje się w fachowym doradztwie i sprzedaży wysokiej jakości okien, drzwi, a także rolet zewnętrznych, bram garażowych czy żaluzji fasadowych.

Okna drewniane Sokółka to produkty najwyższej klasy. Okna wykonane są z największą precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły z wyselekcjonowanego, wysokiej jakości drewna. Dzięki wykorzystaniu naturalnych surowców nasze okna są wyjątkowe i niepowtarzalne w swoim rodzaju. Sprawiają, że dom nabiera niecodziennego charakteru. Ponadto wyróżniają się długoletnim pięknym wyglądem oraz wieloletnią trwałością i niezawodnością.

Wykonujemy okna z różnego typu drewna (sosnowe, dębowe, meranti), dzięki czemu nasza oferta obejmuje produkty w różnych odcieniach, co pozwala dopasować je do swoich preferencji. Wszystkie surowce pozyskiwane są z terenów, na których prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna.

Producent okien drewnianych – Szczecin

Nasze doświadczenie na rynku sprawia, że możemy wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom naszych Klientów. Wykonujemy okna i drzwi na zamówienie, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Specjalizujemy się w wykonywaniu okien i drzwi zarówno do nowego budownictwa, jak i remontowanych domów. Jesteśmy gotowi wykonać dla Ciebie produkt na specjalne zamówienie. Powiedz, czego potrzebujesz. Tworzenie z drewna ma tę zaletę, że można uzyskać produkt o niemalże dowolnym kształcie i rozmiarze przy zachowaniu pełnej stabilności, sztywności i trwałości. Nasze produkty powstają przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu możemy uzyskać najwyższą jakość produktów.

Wiemy, jak dużym wyzwaniem jest wybór okien. Dla kogoś, kto nie zajmuje się tym na co dzień, może być to proces długotrwały i uciążliwy, dlatego służymy profesjonalnym doradztwem. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Dzięki nam szybciej podejmiesz decyzję, unikniesz niepotrzebnego stresu, a przede wszystkim zaoszczędzisz swój cenny czas, który będziesz mógł spożytkować na coś innego.

Jak do nas trafić?

Salon sprzedaży Sokółka w Szczecinie zlokalizowany jest na ul. Struga 27. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 10-14. Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Zapraszamy!

Oferujemy produkty sprawdzonych firm

W salonie sprzedaży w Szczecinie oprócz okien i drzwi drewnianych marki Sokółka znajdziesz wysokiej jakości, sprawdzone produkty (rolety, drzwi, osłony okienne, bramy garażowe, etc.) m.in. takich firm jak: CAL, Entra, Schweiker, Asilo czy Hormann.

Informacje

Adres:
Szczecin 70-784
ul. Struga 27

Godziny pracy salonu:
pn-pt: 9-17, sb: 10-14

Kontakt:
kom.: +48 609 051 213
tel.: +48 91 464 52 04
szczecin@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN