W naszym salonie sprzedaży Sokółka Okna i Drzwi w Toruniu spotkasz fachowych doradców, którzy podpowiedzą jakie okna drewniane wybrać. W naszej ofercie znajdziesz okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie marki Sokółka oraz drzwi drewniane zewnętrzne.

W miłej i sympatycznej atmosferze doradzimy Ci co najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji, a także odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące okien i drzwi.

W naszym salonie osobiście możesz przekonać się o jakości i wykonaniu oferowanych produktów. Szczególne wrażenie robią drzwi tarasowe przesuwne ThermoHS i ThermoHS z nakładką aluminiową, które mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów, w systemie C - rozsuwany środek. Polecamy też inne modele okien drewnianych w różnych wariantach, a także różnego typu dodatki. 

Okna i drzwi Sokółka odznaczają się niezwykłą trwałością i solidnością. Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie każdego szczegółu, sprawiają, że nasze okna drewniane i drzwi tarasowe zachowują piękny wygląd, a co chyba najważniejsze działają prawidłowo przez wiele lat. Oferujemy okna drewniane z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów. Możliwe jest też zamówienie okien dwukolorowych. Jeden kolor od strony elewacji, drugi od wewnątrz pomieszczeń, dostosowany do aranżacji wnętrza.

Wszystkie okna z naszej oferty wykonywane są pod indywidualny wymiar, realizujemy zamówienia na wymianę lub zakup okien do mieszkań, domów a także kamienic.

Informacje

Adres:
Toruń 87-100
ul. Polna 65

Kontakt:
tel.: +48 691 809 208
torun@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
SCHWEIKER
PCV