Salon sprzedaży okien drewnianych Dom Architekta w Warszawie to miejsce, w którym kupisz okna drewniane Sokółka. Znajdziesz tu fachową obsługę i poradę w zakresie doboru okien do Twojej inwestycji, czy to nowej budowy czy remontu.

W naszej ofercie mamy okna drewniane, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie. Specjalizujemy się w sprzedaży okien drewnianych, które charakteryzują się niezwykłą trwałością.
Drewno to doskonały materiał, który pozwala tworzyć okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Nasze drzwi tarasowe mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Sztywność i stabilność drzwi tarasowych o takich gabarytach, gwarantuje nowoczesna konstrukcja okien drewnianych z Sokółki.

Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie każdego szczegółu, sprawiają, że okna drewniane Sokółka zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania przez dziesięciolecia. Oferujemy okna drewniane z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów.

Wiemy jak uciążliwa dla zwykłego człowieka jest budowa nowego domu lub remont mieszkania i wymiana starych okien. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i wiedza pozwoli zaoszczędzić Ci kłopotów. Doradzimy, zamówimy dla Ciebie najlepsze okna po czym wykonamy sprawny montaż okien, a jeśli jest to wymiana okien zabierzemy stare okna od Ciebie i zajmiemy się ich utylizacją.

Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście lub kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jak do nas trafić?

Salon znajduje się między ulicami Górczewską, a Kasprzaka. Jadąc ulicą Prymasa 1000-lecia zjeżdżamy w ulicę Górczewską w stronę Bemowa (Wola Parku), następnie na pierwszych światłach skręcamy w lewo w ul. Elekcyjną w kierunku Kasprzaka, druga ulica w prawo i jesteśmy na ul. Monte Cassino.

Informacje

Adres:
Warszawa 01-121
Monte Cassino 10

Kontakt:
kom.: +48 502 25 25 35
Krzysztof.Krzyzak@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi