Okna drewniane Warszawa

Salon sprzedaży okien drewnianych Dom Architekta w Warszawie to miejsce, w którym kupisz okna drewniane Sokółka. Znajdziesz tu fachową obsługę i poradę w zakresie doboru okien do Twojej inwestycji, czy to nowej budowy czy remontu.

Producent okien drewnianych Warszawa

W naszej ofercie mamy okna drewniane, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie. Specjalizujemy się w sprzedaży okien drewnianych, które charakteryzują się niezwykłą trwałością.
Drewno to doskonały materiał, który pozwala tworzyć okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Nasze drzwi tarasowe mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Sztywność i stabilność drzwi tarasowych o takich gabarytach, gwarantuje nowoczesna konstrukcja okien drewnianych z Sokółki.

Najwyższa jakość naturalnego drewna i dopracowanie każdego szczegółu, sprawiają, że okna drewniane Sokółka zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania przez dziesięciolecia. Oferujemy okna drewniane z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów.

Wiemy jak uciążliwa dla zwykłego człowieka jest budowa nowego domu lub remont mieszkania i wymiana starych okien. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i wiedza pozwoli zaoszczędzić Ci kłopotów. Doradzimy, zamówimy dla Ciebie najlepsze okna po czym wykonamy sprawny montaż okien, a jeśli jest to wymiana okien zabierzemy stare okna od Ciebie i zajmiemy się ich utylizacją.

Okna w Warszawie na indywidualne zamówienie

Nasze wieloletnie doświadczenie niejednokrotnie pokazało nam, że gotowe rozwiązania to czasem za mało. Dlatego zajmujemy się również produkcją okien w Warszawie na indywidualne zamówienia naszych klientów. Kształt, wymiar okien, kolor ościeżnicy – na życzenie odbiorcy wszystkie te parametry mogą zostać spersonalizowane.

Możliwe jest także wykonanie okien dwukolorowych. Jeden kolor zostanie zastosowany od strony wewnętrznej, a drugi od strony zewnętrznej budynku. Podobnie jest w przypadku okien drewniano-aluminiowych – drewniana część ramy podkreśla przytulny klimat wnętrza, rama aluminiowa natomiast nie wyróżnia się zbytnio na tle elewacji. Wzmocnienie w postaci metalowej nakładki dodatkowo zabezpiecza okno przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wilgoć czy mróz.

Wysokiej jakości okna i drzwi w Warszawie

Produkowane przez nas okna i drzwi spełniają rygorystyczne normy stawiane w nowoczesnym budownictwie, dlatego (w zależności od wybranego modelu) mogą być stosowane w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Zastosowanie wytrzymałego drewna sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji konstrukcje zachowują swoje właściwości oraz niezmienny wygląd przez długie lata.

Salony Sokółka są zlokalizowane w różnych miastach na terenie kraju – Warszawa nie jest tu wyjątkiem. Dlaczego warto nas odwiedzić? Na miejscu możesz zobaczyć, jakie materiały wykorzystujemy do produkcji okien. Oferujemy również możliwość skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych specjalistów. Kompleksowa obsługa pozwala nam dopasować optymalne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta.

Planujesz zakup wytrzymałych, drewnianych okien i drzwi w Warszawie? A może szukasz sprawdzonego producenta, który zajmie się realizacją indywidualnego projektu? Już teraz odwiedź nasz salon w Warszawie i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Jak do nas trafić?

Salon znajduje się między ulicami Górczewską, a Kasprzaka. Jadąc ulicą Prymasa 1000-lecia zjeżdżamy w ulicę Górczewską w stronę Bemowa (Wola Parku), następnie na pierwszych światłach skręcamy w lewo w ul. Elekcyjną w kierunku Kasprzaka, druga ulica w prawo i jesteśmy na ul. Monte Cassino.

Informacje

Adres:
Warszawa 01-121
Monte Cassino 10

Kontakt:
kom.: +48 502 25 25 35
Krzysztof.Krzyzak@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi