Okna drewniane Wrocław

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych punktów sprzedaży Sokółka, w którym dostępne są najlepsze okna drewniane. Wrocław i ulica Bulwar Ikara 31 to właśnie to miejsce. Tutaj czekają na Państwa specjaliści, którzy przedstawią szczegółową ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. W ofercie salonu sprzedaży widnieją produkty Sokółka, które wyróżnia doskonała jakość. To przede wszystkim okna z drewna oraz okna drewniano-aluminiowe w różnej wersji. Nasza propozycja to okna klasyczne, ale również te utrzymane w stylu skandynawskim czy idealne do wnętrz nowoczesnych. Posiadamy okna standardowe, tarasowe, otwierane, uchylne, przesuwne oraz okna pasywne. Wrocław może cieszyć się oknami o doskonałej termoizolacyjności.

Producent okien drewnianych Wrocław

Oferujemy okna drewniane z różnego rodzaju drewna, w tym z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, takich jak biały, venge, mahoń czy palisander. Wszystkie ramy okienne są zabezpieczone najwyższej jakości lakierem, dzięki czemu są one w pełni odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, w tym minusowe temperatury czy silne promienie słońca.

Jako producent okien drewnianych zapewniamy realizację zamówień na wybrane okna, w tym ich pomiar, montaż, a także serwis i konserwację. W salonie sprzedażowym nabędą też Państwo profesjonalne środki, dzięki którym okna będą służyć w swojej doskonałości przez wiele lat. Na nasze drewniane okna otrzymują Państwo podstawową 7 letnią gwarancję oraz dodatkową 3 letnią gwarancję w ramach „Gwarancja 7+3”. O jej szczegółach piszemy szerzej w zakładce „Warto Wiedzieć”.

Sokółka oferuje nie tylko okna, ale również drzwi. Wrocław to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym w komfortowym salonie sprzedaży można poznać charakterystykę wszystkich produktów i zrealizować zamówienie. Zapraszamy do salonu przy ulicy Bulwar Ikara 31 po nasze drewniane okna. Wrocław zyskał kolejny punkt, w którym nawet najbardziej wymagający klienci spełnią swoje oczekiwania.

Jeśli stawiają Państwo na drewniane okna, Wrocław jest idealnym miejscem, by właśnie takie zamówić i cieszyć się ich niezawodną jakością przez długie lata. Jakość to cecha, którą wyróżniają się nasze okna. Wrocław i salon sprzedaży produktów Sokółka w tym mieście jest świetnym punktem, by się o tym przekonać.

Informacje

Adres:
Wrocław 54-130
ul. Bulwar Ikara 31

Kontakt:
kom.: +48 502 576 882
wroclaw@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN