Okna drewniane Wrocław

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych punktów sprzedaży Sokółka, w którym dostępne są najlepsze okna drewniane. Wrocław i ulica Bulwar Ikara 31 to właśnie to miejsce. Tutaj czekają na Państwa specjaliści, którzy przedstawią szczegółową ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. W ofercie salonu sprzedaży widnieją produkty Sokółka, które wyróżnia doskonała jakość. To przede wszystkim okna z drewna oraz okna drewniano-aluminiowe w różnej wersji. Nasza propozycja to okna klasyczne, ale również te utrzymane w stylu skandynawskim czy idealne do wnętrz nowoczesnych. Posiadamy okna standardowe, tarasowe, otwierane, uchylne, przesuwne oraz okna pasywne. Wrocław może cieszyć się oknami o doskonałej termoizolacyjności.

Producent okien drewnianych Wrocław

Oferujemy okna drewniane z różnego rodzaju drewna, w tym z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, takich jak biały, venge, mahoń czy palisander. Wszystkie ramy okienne są zabezpieczone najwyższej jakości lakierem, dzięki czemu są one w pełni odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, w tym minusowe temperatury czy silne promienie słońca.

Jako producent okien drewnianych zapewniamy realizację zamówień na wybrane okna, w tym ich pomiar, montaż, a także serwis i konserwację. W salonie sprzedażowym nabędą też Państwo profesjonalne środki, dzięki którym okna będą służyć w swojej doskonałości przez wiele lat. Na nasze drewniane okna otrzymują Państwo podstawową 7 letnią gwarancję oraz dodatkową 3 letnią gwarancję w ramach „Gwarancja 7+3”. O jej szczegółach piszemy szerzej w zakładce „Warto Wiedzieć”.

Sokółka oferuje nie tylko okna, ale również drzwi. Wrocław to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym w komfortowym salonie sprzedaży można poznać charakterystykę wszystkich produktów i zrealizować zamówienie. Zapraszamy do salonu przy ulicy Bulwar Ikara 31 po nasze drewniane okna. Wrocław zyskał kolejny punkt, w którym nawet najbardziej wymagający klienci spełnią swoje oczekiwania.

Jeśli stawiają Państwo na drewniane okna, Wrocław jest idealnym miejscem, by właśnie takie zamówić i cieszyć się ich niezawodną jakością przez długie lata. Jakość to cecha, którą wyróżniają się nasze okna. Wrocław i salon sprzedaży produktów Sokółka w tym mieście jest świetnym punktem, by się o tym przekonać.

Okna we Wrocławiu na indywidualne zamówienie

Nasze wieloletnie doświadczenie niejednokrotnie pokazało nam, że gotowe rozwiązania to czasem za mało. Dlatego zajmujemy się również produkcją okien we Wrocławiu na indywidualne zamówienia naszych klientów. Kształt, wymiar okien, kolor ościeżnicy – na życzenie odbiorcy wszystkie te parametry mogą zostać spersonalizowane.

Możliwe jest także wykonanie okien dwukolorowych. Jeden kolor zostanie zastosowany od strony wewnętrznej, a drugi od strony zewnętrznej budynku. Podobnie jest w przypadku okien drewniano-aluminiowych – drewniana część ramy podkreśla przytulny klimat wnętrza, rama aluminiowa natomiast nie wyróżnia się zbytnio na tle elewacji. Wzmocnienie w postaci metalowej nakładki dodatkowo zabezpiecza okno przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wilgoć czy mróz.

Wysokiej jakości okna i drzwi we Wrocławiu

Produkowane przez nas okna i drzwi spełniają rygorystyczne normy stawiane w nowoczesnym budownictwie, dlatego (w zależności od wybranego modelu) mogą być stosowane w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Zastosowanie wytrzymałego drewna sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji konstrukcje zachowują swoje właściwości oraz niezmienny wygląd przez długie lata.

Salony Sokółka są zlokalizowane w różnych miastach na terenie kraju – Wrocław nie jest tu wyjątkiem. Dlaczego warto nas odwiedzić? Na miejscu możesz zobaczyć, jakie materiały wykorzystujemy do produkcji okien. Oferujemy również możliwość skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych specjalistów. Kompleksowa obsługa pozwala nam dopasować optymalne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta.

Planujesz zakup wytrzymałych, drewnianych okien i drzwi we Wrocławiu? A może szukasz sprawdzonego producenta, który zajmie się realizacją indywidualnego projektu? Już teraz odwiedź nasz salon we Wrocławiu i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

W naszej ofercie we Wrocławiu znajdziesz okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna pasywne, okna skandynawskie, drzwi zewnętrzne marki CAL oraz drzwi tarasowe.

Informacje

Adres:
Wrocław 54-130
ul. Bulwar Ikara 31B

Kontakt:
kom.: +48 790 277 288
wroclaw@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV
HORMANN