Okna drewniane Zielona Góra

Podczas budowy lub generalnego remontu domu przychodzi moment, gdy trzeba wybrać okna. Dziś inwestorzy nie muszą już decydować między funkcjonalnością a wyglądem. Jeżeli w swoim domu chcesz mieć wyjątkowe okna, zapoznaj się z naszymi propozycjami. Jako producent okien drewnianych, firma Sokółka Okna i Drzwi realizuje indywidualne zamówienia klientów z Zielonej Góry.

Producent okien drewnianych Zielona Góra

Czym wyróżniają się oferowane przez nas okna drewniane w Zielonej Górze? Drewno to materiał, który jest odporny na rozciąganie, charakteryzuje się dobrą izolacją termiczną, a także ociepla wnętrze pomieszczeń dzięki swojej naturalności. Do tego dodać trzeba jeszcze unikalność – dzięki wyjątkowej fakturze i słojom trudno znaleźć dwa takie same okna.

Specjalizujemy się w produkcji okien wykonanych z drewna i dlatego proponujemy rozwiązania pasujące do pomieszczeń w różnych stylach. Sokółka Okna i Drzwi ma w ofercie okna energooszczędne i okna pasywne, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych domach. Dla klientów, którzy zdecydowali się na dom w stylu skandynawskim, stworzyliśmy okna skandynawskie. Mamy też okna drewniano-aluminiowe i klasyczne okna drewniane – w Zielonej Górze można je zobaczyć w naszym salonie sprzedaży.

Dom to nie tylko okna, ale również drzwi. Jako producent okien drewnianych i drzwi w Zielonej Górze, w naszym firmowym salonie oferujemy też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Projektujemy i produkujemy także eleganckie drzwi tarasowe o szerokości nawet do 20 metrów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji drzwi tarasowe z Sokółki o takich wymiarach zachowują prawidłową sztywność i parametry pracy przez wiele lat.

Wysokiej jakości okna drewniane Zielona Góra

Jako producent okien drewnianych działamy od niemal 50 lat i od samego początku stawiamy na jakość. Okna drewniane w Zielonej Górze produkujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie. Do produkcji stolarki okiennej wykorzystujemy drewno sosnowe, dębowe lub meranti. Pozyskujemy je z obszarów, na których prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna. Proponujemy też bogatą paletę kolorów, dzięki czemu nasi klienci mogą dobrać okna do każdej aranżacji wnętrza czy fasady budynku.

Nasza oferta jest kompleksowa. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru okien i drzwi, bezpieczny i profesjonalny montaż zamówionej stolarki oraz serwis już w trakcie jej użytkowania. Aby sprawdzić aktualnie dostępne w sprzedaży drzwi zewnętrzne i wewnętrzne lub okna drewniane w Zielonej Górze, zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.

Chcesz przekonać się o jakości naszych produktów oraz porozmawiać z naszymi doradcami i uzyskać fachowe wsparcie? Zapraszamy do naszego firmowego salonu – znajduje się on pod adresem: Zielona Góra, ul. Energetyków 2 (wjazd od parkingu Tesco).

Informacje

Adres:
Zielona Góra 65-729
ul. Energetyków 2

Godz. Otwarcia
pn. - pt. 10-18
sb. 10-14

Kontakt:
kom.: +48 660 723 797 
zielonagora@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
PCV