W salonie sprzedaży w Zielonej Górze posiadamy bogatą ekspozycję okien drewnianych Sokółka, a także rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Okna drewniane Sokółka odznaczają się niezwykłą trwałością. Wykonane są z najwyższej jakości drewna sosnowego, dębowego lub meranti pochodzącego z rejonów, gdzie prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna. A paleta kolorów pozwala dobrać okna do każdej aranżacji wnętrza czy fasady budynku.

Naturalny materiał jakim jest drewno pozwala tworzyć okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Dla przykładu drzwi tarasowe mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji drzwi tarasowe z Sokółki o takich gabarytach zachowują prawidłową sztywność i pracę przez wiele lat. Proponujemy Państwu klasyczne okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie dla nietypowych rozwiązań.

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru okien i drzwi, bezpieczny i profesjonalny montaż okien oraz serwis w późniejszym okresie. Stolarką okienną zajmuje się wiele lat i nie ma ona przed nami tajemnic. 

Jak do nas trafić?

Salon sprzedaży znajduje się w Zielonej Górze przy ul. Energetyków 2, wjazd od parkingu Tesco. Godz. otwarcia:

  • pn. - pt. 10-18
  • sb. 10-14

Informacje

Adres:
Zielona Góra 65-729
ul. Energetyków 2

Kontakt:
kom.: +48 608 002 192 
zielonagora@sokolka.com.pl

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
PCV