Salon sprzedaży okien drewnianych i drzwi w Zielonce pod Warszawą zaprasza wszystkich, którzy myślą o kupnie lub wymianie okien. U nas znajdziesz kompetentnych sprzedawców, którzy doradzą i pomogą wybrać najlepsze okna dla Ciebie.

W naszym salonie możesz zapoznać się z naszymi produktami. Mamy tu okna drewniane, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie.
Drewno to doskonały materiał, który pozwala tworzyć trwałe i piękne okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Nasze drzwi tarasowe mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Sztywność i stabilność takich drzwi gwarantuje nowoczesna konstrukcja, która jest owocem 50 lat doświadczenia w branży stolarki okiennej.

Najwyższa jakość naturalnego drewna i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji sprawiają, że okna drewniane Sokółka zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania przez dziesięciolecia. Oferujemy okna drewniane z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów także w dwukolorze (inny kolor od strony elewacji i inny od wewnątrz pomieszczenia).

Wiemy jak uciążliwa dla zwykłego człowieka jest budowa nowego domu lub remont mieszkania i wymiana starych okien. Wieloletnie doświadczenie w branży i wiedza naszych doradców sprawi, że zakup okien i drzwi w naszym salonie będzie przyjemnością. Doradzimy, zamówimy po czym wykonamy sprawny montaż okien, a jeśli jest to wymiana okien zabierzemy stare okna od Ciebie i zajmiemy się ich utylizacją.

Informacje

Adres:
Zielonka 05-220
ul. Kolejowa 78

Kontakt:
kom.: +48 609 182 148
tel.: 22 11 000 66
warszawa@sokolka.com.pl 

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
HORMANN
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV