Okna drewniane Zielonka

Salon sprzedaży okien drewnianych i drzwi w Zielonce pod Warszawą zaprasza wszystkich, którzy myślą o kupnie lub wymianie okien. U nas znajdziesz kompetentnych sprzedawców, którzy doradzą i pomogą wybrać najlepsze okna dla Ciebie.

Producent okien drewnianych Zielonka

W naszym salonie możesz zapoznać się z naszymi produktami. Mamy tu okna drewniane, okna energooszczędne, okna pasywne, drzwi tarasowe, a także okna skandynawskie.
Drewno to doskonały materiał, który pozwala tworzyć trwałe i piękne okna o złożonych kształtach i dużych rozmiarach. Nasze drzwi tarasowe mogą osiągać szerokość nawet 20 metrów. Sztywność i stabilność takich drzwi gwarantuje nowoczesna konstrukcja, która jest owocem 50 lat doświadczenia w branży stolarki okiennej.

Najwyższa jakość naturalnego drewna i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji sprawiają, że okna drewniane Sokółka zachowują piękny wygląd i prawidłowość działania przez dziesięciolecia. Oferujemy okna drewniane z sosny, dębu oraz egzotycznego meranti w szerokiej palecie kolorów także w dwukolorze (inny kolor od strony elewacji i inny od wewnątrz pomieszczenia).

Wiemy jak uciążliwa dla zwykłego człowieka jest budowa nowego domu lub remont mieszkania i wymiana starych okien. Wieloletnie doświadczenie w branży i wiedza naszych doradców sprawi, że zakup okien i drzwi w naszym salonie będzie przyjemnością. Doradzimy, zamówimy po czym wykonamy sprawny montaż okien, a jeśli jest to wymiana okien zabierzemy stare okna od Ciebie i zajmiemy się ich utylizacją.

Okna w Zielonce na indywidualne zamówienie

Nasze wieloletnie doświadczenie niejednokrotnie pokazało nam, że gotowe rozwiązania to czasem za mało. Dlatego zajmujemy się również produkcją okien w Zielonce na indywidualne zamówienia naszych klientów. Kształt, wymiar okien, kolor ościeżnicy – na życzenie odbiorcy wszystkie te parametry mogą zostać spersonalizowane.

Możliwe jest także wykonanie okien dwukolorowych. Jeden kolor zostanie zastosowany od strony wewnętrznej, a drugi od strony zewnętrznej budynku. Podobnie jest w przypadku okien drewniano-aluminiowych – drewniana część ramy podkreśla przytulny klimat wnętrza, rama aluminiowa natomiast nie wyróżnia się zbytnio na tle elewacji. Wzmocnienie w postaci metalowej nakładki dodatkowo zabezpiecza okno przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wilgoć czy mróz.

Wysokiej jakości okna i drzwi w Zielonce

Produkowane przez nas okna i drzwi spełniają rygorystyczne normy stawiane w nowoczesnym budownictwie, dlatego (w zależności od wybranego modelu) mogą być stosowane w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Zastosowanie wytrzymałego drewna sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji konstrukcje zachowują swoje właściwości oraz niezmienny wygląd przez długie lata.

Salony Sokółka są zlokalizowane w różnych miastach na terenie kraju – Zielonka nie jest tu wyjątkiem. Dlaczego warto nas odwiedzić? Na miejscu możesz zobaczyć, jakie materiały wykorzystujemy do produkcji okien. Oferujemy również możliwość skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych specjalistów. Kompleksowa obsługa pozwala nam dopasować optymalne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta.

Planujesz zakup wytrzymałych, drewnianych okien i drzwi w Zielonce? A może szukasz sprawdzonego producenta, który zajmie się realizacją indywidualnego projektu? Już teraz odwiedź nasz salon w Zielonce i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Informacje

Adres:
Zielonka 05-220
ul. Kolejowa 78

Kontakt:
kom.: +48 609 182 148
tel.: 22 11 000 66
warszawa@sokolka.com.pl 

W tym Salonie kupisz produkty firm

Sokółka Okna i Drzwi
CAL
entra
HORMANN
SCHWEIKER
SELT
ASILO
PCV