100%

drewna

Kup ekologiczne okna i ciesz się

ciepłem naturalnego drewna

Dobrze trafiłeś

Od prawie 50 lat produkujemy najwyższej klasy okna drewniane, które charakteryzują się niezwykłą trwałością. Nasze okna znalazły swoje domy w całej Polsce. Sokółka Okna i Drzwi to marka, której nie trzeba przedstawiać. Dlatego nie idź na kompromisy i postaw na sprawdzonego Producenta, który sprawi, że Twoja budowa szybko zmieni się w przytulny dom. Do produkcji okien stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe, szlachetne drewna o idealnych parametrach konstrukcyjnych. 

Nasze okna i drzwi tarasowe są dostępne w trzech rodzajach drewna: dąb, sosna i meranti. Te naturalne materiały mają dobroczynny wpływ na samopoczucie, wprawiają w przyjemny nastrój i koją zmysły. Nie jest tajemnicą, że we wnętrzach wyposażonych w naturalne materiały czujemy się lepiej, bo sami jesteśmy częścią natury.

Wszystkie okna wykonujemy na wymiar i specjalne zamówienie, zapewniamy prawidłowy montaż oraz utylizacje starych okien przy ich wymianie.

Pamiętaj, że jesień to ostatni moment na zamykanie budowy i przeprowadzenie prac wykończeniowych wewnątrz budynku. 

Wyślij zapytanie o wycenę

Spokój na lata

Decydując się na naszą ofertę otrzymasz w pakiecie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twój dom stanie się prawdziwą ostoją ciszy i spokoju dla swoich mieszkańców. Jest to możliwe, gdyż okna naszej marki są wytrzymałe i przy nieskomplikowanej konserwacji utrzymują swoje wysokie parametry akustyczne i termiczne przez dziesiątki lat. Nasze produkty posiadają certyfikację PAS 24 (potwierdzającą m.in. wytrzymałość naszych drzwi tarasowych Thermo HS na minimum 25 lat). Dlatego nawet po kilkunastu latach okna Sokółka wciąż będą utrzymywać ciepło i chronić Twoją rodzinę od hałasu jak w pierwszych dniach użytkowania.

Wyślij zapytanie o wycenę

Tym się wyróżniają nasze okna

Energooszczędność

To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy wyjątkowo ciepłe i szczelne okna. Dzięki bardzo dobrym parametrom zapewnią komfortową temperaturę w domu, zmniejszą zużycie energii i tym samym obniżą koszty ogrzewania.

NIEZRÓWNANA TRWAŁOŚĆ

Mimo upływu czasu nasze produkty zachowują efektowny wygląd i sprawnie funkcjonują. Nawet po wielu latach będą Cię zachwycać swoją estetyką i zapewnią komfort użytkowania na najwyższym poziomie.

NATURALNE PIĘKNO

Drewniane ramy oczarują Cię swym wdziękiem. Unikatowy rysunek słojów, oryginalna struktura drewna oraz niezrównana głębia koloru nadadzą Twoim wnętrzom ciepłą i niepowtarzalną atmosferę.

Wyślij zapytanie o wycenę

Zalety okien drewnianych

  • WYTRZYMAŁE I SZTYWNE. Drewno od stuleci cenione jest jako materiał konstrukcyjny. Pozwala na wykonanie okien w różnych kształtach i rozmiarach, nawet wielkogabarytowych.

  • INDYWIDUALNE WYKONANIE. Okna drewniane wykonujemy na wymiar. Dzięki temu możesz je idealnie dopasować do swojego projektu.   

  • PONADCZASOWE. Są bardzo trwałe i mimo upływu czasu współgrają z aktualnymi trendami w architekturze i aranżacji wnętrz. 

  • NIEPOWTARZALNE. Drewno to materiał szlachetny. Niebywałego uroku ram drewnianych nie są w stanie oddać żadne, nawet najlepszej jakości okleiny drewnopodobne. 

  • WYBÓR ARCHITEKTÓW. Pozwalają na realizację dowolnych, nawet najbardziej wyszukanych projektów architektonicznych. 

Sprawdzona marka, wiarygodny partner

Sokółka to blisko 50 lat tradycji i doświadczenia zdobyte w czasie dynamicznych zmian w Polsce i na świecie. To wiedza i umiejętności jak wytwarzać produkt najwyższej jakości, ale także jak sprawnie i skutecznie radzić sobie z sytuacjami nieprzewidzianymi.

Jesteśmy częścią szwedzkiej grupy kapitałowej Inwido AB, właściciela największej w Europie grupy producentów i dystrybutorów okien. Korzystamy ze wspólnego know-how. Skutecznie zarządzamy rozwojem firmy.

 

Wyślij zapytanie o wycenę

Nasze przykładowe realizacje

Okna Elite 92, Thermo HS

Elegancka willa w Kwirynowie

Okna Elite 92

Dom jednorodzinny w Nadarzynie

Puro, Thermo HS Alu

Nowoczesny dom w Ornontowicach

Thermo 80, Thermo HS

Dom jednorodzinny w woj. Warmińsko-mazurskim

Wyślij zapytanie o wycenę

Skorzystaj z usług Naszych Salonów

Budowa nowego domu lub remont mieszkania to nie lada wyzwanie. Pojawia się dużo problemów i tematów, które trzeba rozwiązać i znać odpowiedź na wiele pytań. Podpowiadamy, doradzamy i odpowiadamy na wszystkie trudne pytania dotyczące okien i drzwi. Wytłumaczymy czym charakteryzują się okna energooszczędne, a czym okna pasywne. Doradzimy jakie okna najlepiej sprawdzą się w Twojej sytuacji. Oferujemy Ci:

  • Profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych okien drewnianych do Twojego domu.
  • Doświadczonych doradców w salonie.
  • Fachową ekipę montażystów.
  • Utylizację starych okien w przypadku wymiany.

 

Wyślij zapytanie o wycenę

Masz już projekt swojego domu?

Wypełnij poniżej formularz. Opisz w kilku zdaniach swój projekt i dołącz, jak masz, projekt domu, szkic lub listę ze zwymiarowanymi oknami w formie pliku (jpg, pdf lub svg maksymalnie do 7MB), to bardzo ułatwi nam przygotowanie wyceny dla Ciebie.

lub
{{clientFileName}}
{{ error }}