Kup okna drewniane Sokółka

i zyskaj spokój na lata

Okna drewniane Sokółka

Jesień to ostatni moment na zamykanie budowy i przeprowadzenie prac wykończeniowych wewnątrz budynku. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz okna drewniane lub drewniano-aluminiowe, szczególnie nasz nowy model Flush, które zapewnią Tobie i Twojej rodzinie spokój, harmonię oraz zadowolenie z podjętej decyzji, co do wyboru stolarki na lata.

Dom to miejsce w którym spędzasz większość swojego wolnego czasu np. z rodziną lub przyjaciółmi. Zadbaj o to by była to przestrzeń bezpieczna, taka w której się będziesz dobrze czuł i do której będziesz chętnie wracał. Dlatego i tym razem nie idź na kompromis i postaw na sprawdzonego Producenta, który sprawi że Twój budynek szybko zmieni się w przytulny dom.

Jeśli masz wątpliwości co do zalet okien drewnianych przeczytaj dlaczego warto kupić okna drewniane.

Skontaktuj się w sprawie okien

Spokój na lata

Decydując się na naszą ofertę otrzymasz w pakiecie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twój dom stanie się prawdziwą ostoją ciszy i spokoju dla swoich mieszkańców. Jest to możliwe, gdyż okna naszej marki są wytrzymałe i przy nieskomplikowanej konserwacji utrzymują swoje wysokie parametry akustyczne i termiczne przez dziesiątki lat. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikację PAS 24 (potwierdzającą m.in. wytrzymałość naszych drzwi tarasowych Thermo HS na minimum 25 lat). Dlatego nawet po kilkunastu latach okna Sokółka wciąż będą utrzymywać ciepło i chronić Twoją rodzinę od hałasu jak w pierwszych dniach użytkowania.

Skontaktuj się w sprawie okien

Relaks w miłym otoczeniu

Dzięki możliwościom jakie daje drewno możesz zamówić u nas okna o bardzo różnych kształtach i dużej powierzchni, które rozjaśnią Twój dom i nadadzą mu nowoczesny styl. Dodatkowo dostępna szeroka paleta barw oraz opcja malowania ram w tzw. dwukolorze (różne kolory okien na zewnątrz i wewnątrz domu) pozwoli Ci dopasować okna do każdego projektu.

Twoje nowe okna Sokółka, specjalnie na Twoje zamówienie, wyprodukujemy w jednym z najkrótszych terminów na rynku. A to bardzo istotna sprawa, by zdążyć przed zimą.

Skontaktuj się w sprawie okien

Co zyskujesz zamawiając okna Sokółka?

  • SPOKÓJ - oferujemy trwały produkt, bezpieczeństwo transakcji, pewność montażu, a sam proces zamówienia jest u nas bardzo prosty.
  • CZAS WOLNY dla siebie i swoich najbliższych – u nas czas realizacji wynosi około 6 tygodni dla większości naszych produktów.
  • GWARANCJĘ bezproblemowego użytkowania okien na lata.
  • 100% DOPASOWANIE ZAMÓWIENIA DO TWOJEGO PROJEKTU – dowolne kształty, duże przeszklenia nawet do 20 m szerokości w przypadku drzwi tarasowych Thermo HS.
  • ROZWIĄZANIE PRZYJAZNE ŚRODOWISKU – zapewniamy, że drewno jest w pełni biodegradowalnym materiałem, a wszystkie użyte w produkcji farby i lakiery są przyjazne środowisku.

NASZE OKNA SPRAWIĄ, ŻE POCZUJESZ SIĘ JAK W DOMU!

 

Skontaktuj się w sprawie okien

lub
Znajdź salon