Okno Flush

Innowacyjny design na każdą pogodę

Marzysz o nowoczesnym domu w minimalistycznym stylu? A może budujesz "nowoczesną stodołę"? Dobrze trafiłeś. Właśnie wprowadziliśmy na rynek nowoczesne okno FLUSH (drewniano-aluminiowe), które doskonale wpisuje się w Twoją wizję! Dowiedz się o nim więcej.

Nasz najnowszy profil charakteryzuje się ultranowoczesnym wyglądem, który zawdzięcza kanciastym listwom przyszybowym oraz zlicowaniu skrzydła z ościeżnicą. Dzięki temu zabiegowi ramy okna zostały optycznie „wyszczuplone”, co jeszcze bardziej podkreśliło innowacyjny charakter FLUSH’a.

Dodatkowo, dzięki swojej unikalnej konstrukcji, profil zapewnia wieloletnią i skuteczną izolację od zimna, deszczu, wiatru i hałasu. Dlatego FLUSH sprawdzi się niemal w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od lokalizacji.

Zapytaj o wycenę

Najlepsze okno pogodoodporne

Flush odznacza się doskonałymi parametrami termicznymi (Uw = 0,8 W/(m² K)) i izolacyjnymi. Cechuje się m.in. znakomitą wodoszczelnością na poziomie 1950 Pa oraz odpornością powłok malarskich na wysokie i niskie temperatury jak i zmienne warunki atmosferyczne – za sprawą zewnętrznej nakładki aluminiowej.

Wykorzystanie w profilu komponentów wiodących marek, jak: SIEGENIA, TEKNOS, AKZO NOBLE, HOPPE oraz TGI (ciepłe ramki dystansowe, redukujące mostki termiczne) pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu zimą i chłodzeniu latem. Mocna drewniana konstrukcja sprawia, że nawet w wersji wielkogabarytowej okno FLUSH jest niezwykle trwałe i zapewnia komfort użytkowania przez dziesiątki lat.

Zapytaj o wycenę

Zalety okna Flush

NOWATORSKA KONSTRUKCJA

skrzydło okna zostało zlicowane z ościeżnicą – profil można z łatwością dopasować do każdej nowoczesnej elewacji

NOWOCZESNY KANCIASTY KSZTAŁT

nowy wygląd osłon aluminiowych jak również drewnianej listwy przyszybowej od wewnętrznej strony profilu.

IDEALNE DOPASOWANIE

Klienci mają możliwość zakupu okna FLUSH z osłoną aluminiową we wszystkich kolorach z palety RAL.

ROZWIĄZANIE DO DOMÓW INTELIGENTNYCH

bezproblemowa integracja z systemami do automatyki budynkowej (typu SMART DOM).

MOCNY DREWNIANY PROFIL

nawet w wersji wielkogabarytowej okno to jest niezwykle trwałe, bezpieczne. Profil dostępny w grubości: 68 mm, 80 mm, 92 mm.

DOSKONAŁE PARAMETRY IZOLACYJNE I TERMICZNE

(Uw = 0,8 W/(m²K)) gwarantują, że FLUSH doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.

AUTENTYCZNA BARIERA OCHRONNA

profil bez ryzyka można montować w budynkach położonych w obszarach nadmorskich – posiada licencję  Quality SEASIDE.

NAJLEPSZA WODOSZCZELNOŚĆ NA RYNKU (1950 PA)

okno jest odporne na wiatr z deszczem wiejącym z prędkością około 200 km/h.

Zapytaj o wycenę

Flush - uzupełnienie nowoczesnego projektu

Profil FLUSH wpasowuje się w płaszczyzny nowoczesnych elewacji wentylowanych (kompozytowych, kamiennych, Alucobond lub systemów gontów ściennych) nadających budynkom unikalny kształt. Okno spełnia jednocześnie wymogi surowych dyrektyw energetycznych i doskonale sprawdzi się w projektach o wysokich wymaganiach izolacyjności termicznej.

Powłoki nakładek aluminiowych FLUSHA, przygotowywane są w lakierni, która posiada renomowaną licencję Qualicoat SEASIDE, dającą gwarancję ponadstandardowej ochrony antykorozyjnej. Dzięki temu FLUSH z powodzeniem może być użytkowany również w obszarach nadmorskich i przemysłowych.

Zapytaj o wycenę

U nas zamówisz komplet

Zapytaj o wycenę

Galeria

Dlaczego okna Sokółka?

  • SPOKÓJ - oferujemy trwały produkt, bezpieczeństwo transakcji, pewność montażu, a sam proces zamówienia jest u nas bardzo prosty.

  • CZAS WOLNY dla siebie i swoich najbliższych – u nas czas realizacji jest jednym z najkrótszych na rynku.

  • GWARANCJĘ bezproblemowego użytkowania okien na lata.

  • 100% DOPASOWANIE ZAMÓWIENIA DO TWOJEGO PROJEKTU – dowolne kształty, duże przeszklenia.

  • ROZWIĄZANIE PRZYJAZNE ŚRODOWISKU – zapewniamy, że drewno jest w pełni biodegradowalnym materiałem, a wszystkie użyte w produkcji farby i lakiery są przyjazne środowisku.

 

Zapytaj o wycenę

lub