Zyskaj spokój na lata

Kup okna drewniane Sokółka

Okna drewniane Sokółka

Wiosna i lato to doskonały czas na zamykanie budowy i przeprowadzenie prac wykończeniowych wewnątrz budynku. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz okna drewniane lub drewniano-aluminiowe, które zapewnią Tobie i Twojej rodzinie spokój, harmonię oraz zadowolenie z podjętej decyzji, co do wyboru stolarki na lata.

Dom to miejsce w którym spędzasz większość swojego wolnego czasu np. z rodziną lub przyjaciółmi. Zadbaj o to by była to przestrzeń bezpieczna, taka w której się będziesz dobrze czuł i do której będziesz chętnie wracał. Dlatego i tym razem nie idź na kompromis i postaw na sprawdzonego Producenta, który sprawi że Twój budynek szybko zmieni się w przytulny dom.

Wyślij zapytanie o wycenę

Okna odporne na odkształcanie

Zobacz poniżej jak solidnie zbudowany jest nasz profil okienny. Nie oferujemy produktów masowych, o wątpliwej jakości. Jest to w 100% autorska konstrukcja, dostępna tylko u nas na zamówienie. Naprzemiennie klejone drewno skutecznie zapobiega odkształcaniu się ram i skrzydeł okna.

Nawet jak zamówisz olbrzymie drzwi tarasowe, gdzie pojedyncze skrzydło będzie mieć do 3,33 m szerokości i 2,80 m wysokości – masz pewność że będą one szczelne oraz że będą się lekko i płynnie przesuwały przez kolejne dziesiątki lat.

Okna odporne na pleśń i grzyby

Drewno, które wykorzystujemy do produkcji pochodzi ze sprawdzonych źródeł. Jest starannie impregnowane i suszone. By uzyskać doskonale gładkie i odporne powierzchnie, dodatkowo poddajemy je obróbce ręcznej. Do malowania używamy najwyższej klasy farb i lakierów marki Akzo Nobel, odpowiednio zabezpieczających materiał przed pleśnią i grzybami. Na ten etap przygotowania materiału poświęcamy dużo uwagi w całym procesie produkcyjnym.

Wyślij zapytanie o wycenę

Okna odporne na wilgoć 

Jako nieliczni na rynku oferujemy okna z systemem 4 uszczelek w standardzie (2 wrębowe, jedna krawędziowa i kolejna w okapniku). Dodatkowo na dolnym elemencie skrzydła okiennego montowany jest tzw. okapnik skrzydłowy, który zabezpiecza najbardziej narażone na wodę powłoki lakiernicze. Dzięki tym elementom okna Sokółka są trwałe, szczelne, dzięki czemu zapewniają latami doskonałą izolację termiczną oraz mniejsze straty ciepła w Twoim domu.

Wyślij zapytanie o wycenę

Najlepsze okno pogodoodporne

Poznaj dodatkowo Nasze najnowsze okno drewniano-aluminiowe Flush. Odznacza się ono doskonałymi parametrami termicznymi (Uw = 0,8 W/(m² K)) i izolacyjnymi. Cechuje się m.in. znakomitą wodoszczelnością na poziomie 1950 Pa oraz odpornością powłok malarskich na wysokie i niskie temperatury jak i zmienne warunki atmosferyczne – za sprawą zewnętrznej nakładki aluminiowej.

Wykorzystanie w profilu komponentów wiodących marek, jak: SIEGENIA, AKZO NOBEL, HOPPE oraz TGI (ciepłe ramki dystansowe, redukujące mostki termiczne) pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu zimą i chłodzeniu latem.

Wyślij zapytanie o wycenę

Spokój na lata

Decydując się na naszą ofertę otrzymasz w pakiecie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twój dom stanie się prawdziwą ostoją ciszy i spokoju dla swoich mieszkańców. Jest to możliwe, gdyż okna naszej marki są wytrzymałe i przy nieskomplikowanej konserwacji utrzymują swoje wysokie parametry akustyczne i termiczne przez dziesiątki lat. Nasze produkty posiadają certyfikację PAS 24 (potwierdzającą m.in. wytrzymałość naszych drzwi tarasowych Thermo HS na minimum 25 lat). Dlatego nawet po kilkunastu latach okna Sokółka wciąż będą utrzymywać ciepło i chronić Twoją rodzinę od hałasu jak w pierwszych dniach użytkowania.

Wyślij zapytanie o wycenę

Wyślij zapytanie o cenę

Wypełnij poniżej formularz. Opisz w kilku zdaniach swój projekt i dołącz, jak masz, projekt domu, szkic lub listę ze zwymiarowanymi oknami w formie pliku (jpg, pdf lub svg maksymalnie do 7MB), to bardzo ułatwi nam przygotowanie wyceny dla Ciebie.

lub
{{clientFileName}}
{{ error }}