Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo Państwu oraz naszym Pracownikom, a tym samym zminimalizować skutki biznesowe jakie niesie za sobą tego rodzaju zagrożenie.

Z tego względu w ostatnich dwóch tygodniach wprowadziliśmy dodatkowe procedury w naszej firmie. Zarówno w biurze jak i w naszym zakładzie produkcyjnym w Sokółce, odwołaliśmy wszelkie podróże służbowe oraz ograniczyliśmy spotkania biznesowe do niezbędnego minimum. Fabryka pracuje w trybie zmianowym do momentu aż sytuacja się ustabilizuje. W dalszym ciągu utrzymujemy termin realizacji ok. 6-7 tygodni. Obecnie większość pracowników biurowych pracuje zdalnie, z domu.

Mimo, że nasze Salony Sprzedaży działają stacjonarnie, w trybie zmianowym, zwracamy się z prośbą by w najbliższym czasie zastosować się do odgórnych zaleceń pozostania w domu i ograniczyć wizyty w naszych punktach. W kwestiach montaży, zamówień i wycen zachęcamy, by kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularze kontaktowe na naszej stronie internetowej.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości istnieje również możliwości skorzystania z naszej bezpłatnej infolinii, która czynna jest
od pn. -pt., w godz. 8.00 -16.00.

tel.: 800 122 822 lub z tel. kom. +48 (85) 733 64 40

Liczymy, że dzięki konsekwencji i odpowiedzialności w codziennym działaniu, wspólnie uda nam się przetrwać ten trudny dla wszystkich okres. Życzymy dużo zdrowia i spokoju na najbliższe tygodnie!

Zespół Sokółka Okna i Drzwi S.A.